Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 évesen lehet esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen lehet esélyem egy nálam fiatalabb srácnál?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a nálam fiatalabbak, olyan kis aranyosak.


Amúgy azt mondják jól nézek ki. Sokat sportolok, igényes vagyok, meg van csináltatva a mellem is.


Köszi a válaszokat!


2011. jan. 14. 00:57
1 2
 1/16 sancrotis ***** válasza:
Szerintem sok fiatal fiú szeretne magának idősebb barátnőt, főleg ha csinos is. Viszont nem tudom, ebből milyen kapcsolat lenne, hogy az egyik fél szerint "fú de jó, hogy idősebb nőm van" másik fél szerint pedig "jaj de kis aranyos fiúcska vagy"
2011. jan. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van esélyed, ha szép vagy és az IQ szinted nem a taljt súrolja.
2011. jan. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hát ha nem 5 éveseket néztél ki magadnak, akkor lehet...bár én nem nagyon jönnék össze nálam idősebb lánnyal, de hát nem mindenki én.
2011. jan. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 gyaszmadar ***** válasza:

szia

én 19 éves vagyok barátnöm 24. Nálam simmán szóba jöhetnél de mivel meg van csináltatva a melled el mehetsz a pics be. Inkább akkor egy guminö az legalább egy anyagú. Nem pedig minden féle müanyag\szilikon sz a rból van össze hozva,

2011. jan. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyivel fiatalabbra gondolsz, de kétségtelenül van esélyed :)

20F

2011. jan. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
S van most pasid?
2011. jan. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nálam mindenképp. Ha gondolod... :P

20F

2011. jan. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha tényleg bombanő vagy akkor igen,legalábbis ahogy írtad nekem bejönnél,remélem hosszú hajad van ;D

Én is sokat sportolok,nagyon jó az alakom,heti 4*2óra kondi.


HA gondolod,írj privit.

23 éves vagyok.

2011. jan. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szívesen megismerkednék veled, aztán meglátjuk mi sül ki belőle. Ha gondolod, írj :)

20F

2011. jan. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A sok hiéna :D
2011. jan. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!