Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem nála? 1 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála? 1 évvel fiatalabb srác tetszik, de (velem 1korú) csaja van. Szoktam a fiúval msn-ezni, táborban is vtunk együtt. Felelsz-vagy-merszeztünk, és mindig vele szivattak. Mindenféle intim feladatot mondtak nekünk.

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
az, hogy barátnője van, nem jelent semmit. ha szereti, akkor igen. ezt a beszélgetéseitekből tudod megállapítani, hogy mi van, vagy mi lehetne köztetek.
2009. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jah, sztem az alap, amit már ebben a korban elkezdhetsz megtanulni és a fejedbe vésni, hogy olyan pasira nem mozdulunk rá, akinek barátnője/felesége/élettársa van.

mert a későbbiek folyamán te is olyan jó nagy ribi-ibi leszel, mint akik belenyúlnak házasságokba, meg családi életeket borítanak fel.

van egymillió pasi aki közül lehet válogatni, fiatal is vagy akkor miért olyan érdekel akinek nője van....

2009. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszolótól kérdezném, hogy ha az ő társára mozdulnának rá, akkor is mindegy lenne van-e valakije?......

Ha meg nem, akkor ekkora baromságokat másnak se mondj...

2009. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem azért szeretem,mert barátnője van,hanem önmagáért.

ezt azt hiszem,h kihagytam.

2009. szept. 6. 13:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem azt írtam, hogy azért szereted, közel nem mondtam ilyet. Azt mondtam, hogy az olyan pasikat akiknek van valakijük hagyd békén és ne hajt rájuk. Gondolj bele, ha te mondjuk járnál ezzel a sráccal mert nagyon szereted, hogy esne, ha valami nő rányomulna?
2009. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek az utolsó hozzászólóval. Nem értem az ilyen embereket, mint amilyen a kérdező is. Ott van egy férfi, akinek már van valakije.

Egyrészt nem valószínű, hogy a szeretőjén kívül bármi is lehetnél. Magyarán néha szexelnétek és ennyi. Ráadásul úgy, hogy még megvan a barátnője.

Másrészt, ha még mondjuk valami csoda folytán, otthagyná az újdonság varázsáért a barátnőjét. Miből feltételezed, hogy ezt Veled nem fogja megtenni?


Keress szépen egy rendes, egyedülálló fiút. És ezt a fiút meg a barátnőjét hagyd békén!

2009. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
szerintem meg ebben a korban,igaz,sokszor később is,egyáltalán nem biztos hogy a barátnőjével marad hosszú ideig. az egy dolog hogy most együtt vannak. Nyilván ha szerelmes belé,akkor hagyd békén,mert úgysem kezdene Veled,de ha már nem szereti vagy csak megszokásból vannak együtt,akkor lehet esélyed.Vannak azért olyan esetek hogy a pár egyik tagja beleszeret vki másba és szakitanak. Azt kell csak megtudnod,hogy hogy érez a jelenlegi nője iránt. De csak finoman! ne nyomulj!
2009. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ti mirol beszeltek???"szeretoje"??pfffff....ezek kb 15 evesek....:-DDD
2009. nov. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!