Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit éreztek mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit éreztek mikor tancoltok egy ügyesen táncolo fiuval? Azt szokták mondani, hogy egy fiunak ez fél siker.

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Hát van benne valami. De ahhoz, hogy elcsavard a fejét, azért több kell. Egy jól táncoló pasival öröm a tánc. Elég kevés, aki jól tud táncolni, ez tény. bocs srácok.
2011. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%

A siker másik fele talán az, ha van legalább egy mondatod, amiben nincs helyesírási hiba.

Lány mondta, hogy jól táncolsz, vagy csak te gondolod így? Az sem mindegy...

2011. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:) Bocsánat a helyesirási hibákért.Kicsit nehezemre esik magyar karakterkészletet használni,külföldön élek.Bocsi
2011. jan. 14. 11:14
 4/13 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem rólam van szó, általában kérdeztem...
2011. jan. 14. 11:16
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

én rettenetesen zavarban lennék, nagyon szégyellném magam, hogy én milyen béna vagyok mellette.

amúgy nagyon szexinek tartok egy jól táncoló fiút, de csak ha vékony, vagyis olyan kisfiús.

sokak szerint buz.s, de én imádom az ilyen alkatot meg a táncos fiúkat.

2011. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor neked egy olyan pasi mint Patrick Swayze a dirty dancing-ből nem jönne be, vagy Travolta :D
2011. jan. 14. 11:27
 7/13 Fülünyúl ***** válasza:
84%

Én két évig salsa és latin táncoltam, szóval tudok mozogni. Itt előttem valaki azt írta, hogy sok fiú nem tud táncolni, hát azt kell mondjam sok lány is csak azt hiszi magáról hogy jól mozog. ;)


Szóval. Számomra imponáló, ha egy férfi jól mozog és nem esik kétségbe a táncplaccon. Eleve jó ilyen férfivel táncolni, másrészről a tánctéren látott jó mozgás, ritmusérzék azt sugallja, hogy más helyütt is megállja a helyét. ;)

2011. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

fúú, tényleg nem, J.T. és P.S. nagyon robusztusak számomra, az ilyen nagydarab pasiknak nem áll jól a tánc.

de ez lehet csak az én véleményem.

2011. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
az izmosabb pasik, ha táncolnak simán úgy festenek, mintha aerobikozni próbálnának.
2011. jan. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

teljesen igaza van annak a válaszolónak, aki írta, hogy sok lány csak azt hiszi magáról, hogy jól tud táncolni.


amúgy, kérdező, szerintem csak az a lány örül egy jól denszelő fiúnak, aki szintén "profi."

mert más kérdés, hogy nézni pl. a tv-ben szeretjük, de a diszkóban elég cikis lenne a lánynak, ha letáncolnád.

még a végén kiröhögnék szegény csajt. :D

2011. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!