Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, diszkóban amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, diszkóban amikor táncoltok hogyan szeretitek mikor egy pasi odamegy hozzátok? Pasik, hogy mentek oda egy táncoló lányhoz? (Bőv. Lent. )

Figyelt kérdés

Konkrétan a folyamat érdekelne, először oda megy a fiú pár percig a csaj mellett táncol, utána szorosabban? vagy egyből oda megy és szorosan? hátulról vagy elölről érdemes közelíteni? Először a kezét fogjuk meg vagy egyből a csípőt?

Kort és nemet is légyszi.


2011. júl. 17. 18:24
 1/9 FAKhelper ***** válasza:
Hát ez erősen függ a discotól és az alkoholszinttől:D
2011. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nah a válaszokra én is kíváncsi vagyok..
2011. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tánctéren nem nyomulok, csak ritkán. :D

Amúgy változó. A csaj minőségétől, az alkoholtól és a társaságtól függ, hogyan közelítem meg.

Általában ez szokott történni:


Magabiztos, de nem engedélykérő mosoly, ha összetalálkozik a tekintetünk. Várok 3-5 másodpercet, odamegyek, bemutatkozok, lökök valami dumát spontán, vagy poénkodok, elhívom táncolni, itt már történik jobb esetben egy-két dolog, aztán végül elkérem a számát, és többé nem hívom fel. :D


Eddig csak azokat hívtam érdekes módon, akik nem adták magukat könnyen, és még smaci sem volt.

Velük lett kapcsolatom is a későbbiekben.

2011. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne hátulról közelíts, azt utálom, hülye dolog. Légy spontán. Menj oda, mosolyogj rá, a reakciójából úgyis leveheted, h akar-e valamit. Ha elfordul, akkor ne menj oda, úgyis lekoptat.Ha visszamosolyog, vagy csak néz, akkor menj hozzá közelebb, óvatosan a csípőjére rakhatod a kezedet, de ne nyomulósan. Légy laza és minden rendben lesz. :))
2011. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jaj, azt én is utálom ha hátulról jön vki... annyira idegesítő, mivel egyrészt nem is látom, hogy bejön-e meg ráadásul ha nem ismerem nincs kedvem vele nyomulósan/simulósan táncolni... szóval én amellett vagyok, h ha odamész vkihez kezdetnek mutatkozz be, és esetleg meg lehet kérdezni, h akar-e veled táncolni, nekem tetszeni szokott, hogy érdekli az illetőt, h van-e hozzá kedvem. Az meg h kihez mész oda nagyon szépen le lett írva, figyelni kell a jelekre :)
2011. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott az a resz a Dr. House-bol, amikor House, Wilson es Chase elmennek rapidrandira es kotnek egy fogadast.

House-nak az az elmelete, hogy Chase egy csomo telefonszamot fog a vegen kapni, mert jol nez ki, ezert megbeszelik, hogy Chase egy igazi taplo bunkokent fog viselkedni mindegyik csajjal, eloadja, hogy buta, bunko, tanulatlan es idiota, aztan a vegen kiderul, mennyi telefonszamot fog kapni.

Termeszetesen House elmelete bejon: mig o es Wilson ket-harom telefonszamot kapnak, Chase egy rakassal lesz gazdagabb az est vegen...:D



Persze nem mondom, hogy a valosagban is mukodik ez az elmelet, de sokszor lehet, hogy tenyleg baromira nem szamit, hogy mit mondasz es hogyan viselkedsz, a lenyeg az, hogy jol nezz ki!!!

2011. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
van benne vmi, mert ha én lettem volna ott, biztos én is megadom Chase-nek a telszámom. De azért ha vki kevésbé helyes és jó dumája van, akkor bejöhet :)
2011. júl. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:13


Igen, ez az elmélet bejön a legtöbb esetben, de a magyarázat helytelen. Nem azért kattanak rá a csajok, mert jó pasi, hanem pont azért, mert bunkó. Vagyis ez így nem teljesen igaz, de az tény, h ha a pasi finoman oltogatja a nőt, akkor azt érdekelni fogja. Nem tudom, miért van ez így és nem is jön be mindenkinek, de ha mondjuk odamegy hozzád egy pasi és azt mondja: gyönyörűek a szemeid. Aztán öt perc múlva odamegy egy másik és azt mondja: gyönyörűek a lábaid, hol csináltattad? Akkor biztosan, h a másik után fogsz menni. Mert lesz egy nagy kérdőjel benned, h mi van??! És akkor érdekelni fog. Hülye dolog, de általában működik. :)

(Ja és nem az én okos fejecskémből pattant ki ez az elmélet, hanem az Ugly Betty egyik epizódjában láttam, nézzétek meg, érdemes.) :)

2011. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én mindig úgy szoktam, ahogy leírták a lányok, hogy pont milyen az amikor nem szeretik. Discoban, ha elértem a megfelelő alkohol szintet, akkor megcélzom a csajokat, mindig hátulról, hátrafordul, aztán ha bejövök neki, akkor fogdosni kezdem, és smárolunk, esetleg kiviszem megdugni, de van hogy megadja a számát, mert azt hiszi felhívom. Ha részeg leszel fogod tudni, hogy, hogy kell :D
2013. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!