Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú vagyok. és tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok. és tetszik egy fiú. Vajon ő is úgy érez mint én?

Figyelt kérdés

Idén jött egy új 13 éves fiú az osztályba és először félénk volt de mostmár szinte mintha kezdettől ittlenne.. majdnem minden órán egymás szemébe nézünk, de nemtudom most mi van.. szinte vonzódunk egymáshoz vagy nemtudom, ráadásul előttem még zavarba is jön.. de viszont van egy osztálytárdunk aki mindíg mellette akar ülni órán.. Most például azért sértődtem be mert mellé ült és egyedül hagyott a padban.. most énis elültem még a közelében se vagyok, és hozzá se szólok.. Vajon most mi lehet akkor ő is úgy érez mint én vagy nem? :S

(13éves fiú voltam.)és nem tudják hogy meleg vagyok..


2011. jan. 14. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Pfejjj :S
2011. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Énis az vok, kérlek írj rám, ha gondolod

15/f

2011. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

hát, nehéz helyzet, de ilyen sok mindenkivel előfordul, többel, mint hinnénk... csak nem merik felvállalni és inkább sz*r életet élnek...

elég fiatalok vagytok még, idővel bármi összejöhet. a kérdés, vajon ő is vonzódik-e a fiúkhoz. megkérdezhetnéd nyíltan, a leírtakból lehetséges, h ő is szeret és vonzódik hozzád. (csak nehogy az legyen, h szétkürtölje mindenkinek, ha esetleg megijed ettől az egésztől, stb...)

ja, és mond meg neki, h döntse el, h ki barátja akar lenni, azé az osztálytársatoké, aki mindig mellette akar ülni, vagy a tiéd!

remélem segítettem!

2011. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez édes. Teljesen el is felejtettem, hogy milyen fontos is volt, hogy ki mellé ül az ember - jobban mondva, hogy ki mellől ül el. (Az egyetemnen az ülés csak a vizsgán számít és ott is csak azért h tudj puskázni)

Na de válaszolva. Suli után hívd el valahova. Legyetek együtt és egy idő után úgyis fel fog jönni a meleg téma. És akkor megtudod, hogy hogy vélekedik a melegekről, ha pozitív, akkor nyugodtan rá is kérdezhetsz.

Remélem menni fog :)

2011. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

13 éves, vazz... én ilyen idős koromban kb. azt se tudtam, mi az a homoszexualitás...

Félreértés ne essék, már akkor is a fiúkat néztem tornaórán, csak még nem tudtam, miért :)


Egyébként tényleg próbálj meg beszélgetni, összebarátkozni a sráccal. Ha elutasító vagy távolságtartó, akkor tudod, hogy nem érdemes nála próbálkozni.

2011. jan. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először próbálj meg szorosabb barátságot kialakítani vele úgy, hogy ne csak a suliban, hanem a sulin kívül is jóbarátok legyetek és együtt lógjatok. Ha ez összejön, akkor már sokkal könnyebb kideríteni, hogy nála mi a helyzet... van jópár módszer, amivel puhatolózhatsz nála :)
2011. jan. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lassan próbálkozz, eleinte barátként. Emlékszem nálam az első csaj 14 évesen próbálkozott be, úgy be voltam pánikolva, azt se tudtam hogy meneküljek. Szóval óvatosan, hagyj neki időt arra hogy megszokja a gondolatot, megismerjen mint embert. Lógjatok együtt sokat, aztán ha kicsit megszilárdult a barátság, elkezdhetsz kicsit lépni. Addigra úgyis tisztább lesz a kép. Apró dolgokkal indíts, pl ha van rá lehetőség érintsd meg a kezét, ilyesmik.

Könnyen lehet, hogy ha összejöttök se fog melléd ülni, mert fél. Ezen ne sértődj meg, te elég bátor embernek tűnsz, de nem mindenki jön stabil családi környezetből, elfogadó baráti körből...

Ne csak arra figyelj, hogy mit mond hanem hogy hogyan mondja. Nagyon sokan inkább előadják a homofóbot csak, hogy ne piszkálják őket. Persze lehet azt látni, ha csak védekezni próbál. Egy coming out elég kemény dolog, lehet hogy könnyebb lenne ha ketten együtt állnátok az osztály elé.

2011. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!