Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak vonzódást érzek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak vonzódást érzek, szerelmet nem akarok, akkor?

Figyelt kérdés

Sosem voltam igazán szerelmes, ha éreztem is olyat akkor csalódással végződött.

Viszont észrevettem, hogy többször vonzódom inkább, minthogy szerelmes lennék.

Én valamennyire lemondtam már a szerelemről. De így hogy lehetne élni? Ti mit gondoltok erről?

Úgy érzem hogy a szerelem megfojt. :S


2011. jan. 14. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a mai naptól váltottam erre az életmódra, megkíméled magadtól egy csomó szenvedéstől.
2011. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod,miről maradsz le!Amúgy fogsz még szíveket összetörni szerintem....
2011. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha neked ez megfelel, akkor jó. Viszont nálam sem olyan hirtelen jön a szerelem, először hónapokig csak erős vonzódást érzek. Lehet, hogy nálad is ez van.
2011. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első hozzászólóval egyetértek.egy csomó bánatot meglehet ezzel spórolni. nekem túl egyszerűnek tűnik a szerelem egyszer úgyis elmúlik a vége szakítás kinek kell a fájdalom?
2011. jan. 14. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!