Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodom vele és vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodom vele és vajon tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés önbizalommal rendelkezem és ezért nehéz elhinnem hogy én bárkinek is tetszhetek de most mégis úgy érzem hogy neki tetszem. Nagyon furcsán viselkedik ha a közelében vagyok. Mindig figyel mikor megyek fel a lépcsőn a tesi teremhez. Sokszor veszem azt észre hogy figyel és azon kapom hogy a szemembe néz.Már nem először álmodtam vele.
2011. jan. 15. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy vele álmodsz semmit se jelent. A többi viszont talán. Lehet tetszel neki tényleg.
2011. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyértelmű .. mozdulj rá :D


19F

2011. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nyugi...

szerintem tetszel neki.

nyugi először én is önbizalom hiányom volt.

volt pasim de úgy éreztem hogy másnak úgyse fogok tetszeni.

és az előtt is volt már pasim.

4 évig önbizalom hiányom volt.

és még most is van pasim

és az iskola 25 % szerelmes / szerelmes volt belém.

2011. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!