Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokat miért nem vonza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat miért nem vonza a fizika? Hágy fizikus beállítottságú nőt ismertek?

Figyelt kérdés

Ha egy csaj érdeklődik a fizika iránt, akkor mennyi az esélye, hogy olyan emberrel jön össze, aki értékelni is tudja majd?


Milyen nőknek jönnek be a fizikus csávók?


2011. jan. 15. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
azért nem vonza őket mert ilyen az agyuk gondolj csak bele a térlátásuk sem olyan jó vezetni sem tudnak
2011. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

A többségnek meg sajna a fizika=képletek ismételgetése egész nap...


És ami azt illeti nem sok fizikus, de még reálost sem ismerek Oo sulin kívül persze, mert én reálirányban tanulok.

2011. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Szia, engem nem kimondottan a fizika érdekel, de építésznek készülök, így fizikából jelentős ismereteket kellett szereznem:) Régen engem sem vonzott, mindig írtam, meg festettem, abszolút humán beállítottságú voltam, de miután építész akarok lenni, ráálltam a témára.

20/L

2011. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

genetika. a pasik az őskorban vadászatra voltak hivatottak = jobb a térlátásuk. a csajok bogyógyűjtésre= jobb a periférikus látásuk.

am. én pasiban is több olyat ismerek, akik kimondottan humán beállítottságúak. saját magamról nem tudom, m a matekot, bioszt imádom, a törit, irodalmat is, viszont a nyelvtant, fizikát, kémát meg rühellem.

engem nem befolyásolna párkapcsolatban az sem, ha fizikazseni lenne a párom, ha másról mindenről remekül el tudnánk beszélgetni. :)

2011. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten reál beállítottságú lány vagyok. Utolsó évemet végzem egy jó gimnáziumban matek-fizika szakon. Alapvetően nem vagyok rossz a humán tárgyakból sem, de nem szeretem őket.
2011. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Mert a nőket nem érdeklik a világ működése amiben élünk, plusz nagyon feltalálni sem szeretnek semmit. Most komolyan hány női feltaláló volt, aki olyan dologgal állt elő, ami nélkül ma elképzelni sem tudjuk az életünket? 0. De azért szeretem őket! :)
2011. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarlak elkeseríteni, de én 16 évig jártam iskolába és csak női fizika tanáraim voltak!!!

Na jó egy férfi is volt...

2011. jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Lise Meitner pl, aki az atomhasadásra adott magyarázatot...csak zsidó származása miatt nem az ő nevén futott be a hír.

Én nem szeretem a fizikát, csak pont ez a része érdekel...

19L

2011. jan. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Oké, ez 1. Marie Curie-vel 2. Ez még mindig kevés. :) Am. csak kötözködöm.
2011. jan. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem értem most miért ne értékelné emiatt?:DDénis nagy "fizikus" vagyok mégis érdeklődnek irántam a fiúk.most attól hogy valakit érdekel a fizika nem fogja a pasiját ilyenekkel rongálni.jó van az a típus aki tiszta kocka de az már teljesen más...:D
2011. jan. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!