Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatok rosszul?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatok rosszul? Manapság már esélye sincs egy romantikusabb beállítottságú férfinak?

Figyelt kérdés

26/f vagyok, tipikus Rák és az életem eddig egy katasztrófa. Pedig megpróbálok barátságos, közvetlen, udvarias, vicces stb. lenni a nőkkel de mégsem kellek senkinek sem. Eddig szinte mind az összes nő akinél próbálkoztam minimális érzelmi intelligencia nélkül koptatott le, pedig nem is a cicababák és a túl szépek az eseteim. Én igaz kissé mackós vagyok, de arányos a testalkatom és állítólag az arcom is rendben van. A mai nap termése pédául hogy megbeszéltem egy randit egy diplomás, egész értelmesnek és aranyosnak tűnő lánnyal és előtte egy órával "dobott" egy SMS-t amiben ennyi állt: "Nem akarok! Bocs!"

Ezek az élmények sajna a maradék önbizalmam is hátbadöfik egy késsel és a szívem megszakad szinte amikor azokat olvasom hogy kisgyermekes anyukákat csalnak és hagynak el a párjaik, valamint férfiak milyen tetű módon viselkednek a párjaikkal.

Pedig én nem akarok mást mint valaki párja, egyszer a férje, majd a gyermekei apja lenni.


Reménytelenül romantikus vagyok?


2010. szept. 27. 17:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Klassz vagy.
2010. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

nincs!


Mert azok akiknél lenne már foglaltak vagy úgy döntöttek hogy leszbikusok lesznek

2010. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
A hiba nem a te készülékedben van. A lányok között is vannak sokan, akik hasonló problémával küzdenek. Csak idő kérdése, hogy összeakadj egy olyannal, akinek arra van szüksége, amit te tudsz nyújtani.
2010. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Ne add fel semmiképpen sem.Én is mindig kifogtam azokat a pasikat akiket lehet nem kellett volna!Nekem mostani párom hasonló beállítottságú mint te:)

És egyszerűen imádom őt emiatt!nincs jobb mint egy reggel ébresztés reggelivel, a tükrön hagyott üzenetek, a virágok amiket küld,gyertyafényes vacsi stb...:):)

2010. szept. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:04


Kedves!

Azért beszélj a magad nevében, lehet te csak egy luknak nézed a nőket, és csak baszod őket, de az Intelligensebb férfiak már rájöttek arra hogy milyen jó is az ha egy nő ragaszkodik hozzá.Az érettebbek nem b+sznak hanem szeretkeznek.B+szás és szeretkezés között nagy különbség van.De ezt most nem részletezném.Az ilyen férfiakat tudom amúgy igazán sajnálni.

2010. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
mindenkinek igaza van, mindenesetre ha túl érzelmes vagy azt a nők kegyetlen módon kihasználják... légy határozott és kicsit szemtelen, és szard le az egészet úgy ahogy van
2010. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül,hasonló a helyzetem,de engem meg azért hajtanak el mert fiatalabbnak látszok a koromnál 22F
2010. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

ez a szard le az egészet nem egyszerű,mert nem magadat adod,csak egy játszott szerepet,nem vagyok komédiás és színész,csak egy érzelmes fiú....

22f

2010. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ilyen fiúkra lenne nagy szükség a mai világban:)
2010. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
bezzeg az én barátnőm túl érzelgős fiúra vágyott csak az a hibája hogy kicsit molett, hidd el nem veled van a hiba hanem azokkal akiket kiszemelsz.Társkeresőn sok az elkeseredett magányos lány ,ott sok olyat találnál akik oda lennének érted
2010. szept. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!