Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek lányok?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy a péniszem egy részén kis apró pattanások vagy mik vannak és ez rettentő mod zavar engem! Olvastam róla a neten és azt irta hogy ezek fagyumirigyek és természetesek! Én erre azt mondom akkor legyen mindenkinek ilyen a farka aki azt mondja hogy természetes! Szerintem tökre ciki ügy! De van egy fiú aki hasonló helyzetben van mint én és azt irta hogy az ő barátnőjét ez nem zavarta! Sőt mindig azt mondta hogy nem ciki és kár h nem nagyobbak! Csak hogy én már nem tudom mit gondoljak magamról nagyon zavar! Úgy gondoltam hogy leműtetem azokat a kis pattanás szerüségeket. Lányok ti mit gondoltok? Zavaró vagy cikis vagy valami... Am minden más tökre rendben csak ez nem stimmel
2011. jan. 16. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:

ha ennyire aggódsz érte, akkor szerintem inkább nemi betegség lehet. (szifilisz, herpesz...)

nézesd meg apáddal, vagy orvossal.

2011. jan. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem aggódom ha aggódnám már régen az orvoshoz futottam volna mint mindig! Bármilyen kisseb apró bajom van én már mek az orvoshoz! Úgy heti 3-szor vok nálla és már azt mondta hogy mindíg feleslegesen aggódom meg pánik beteg vok! No meg már annyit jártam orvoshoz meg kórházba (anyukám nővér volt és már csak ezért benéztem hozzá) szóval már szinte tudok latinul meg minden bajom úgy elmondom hogy az orvos szinte teljesen úgyanazt mondja amit én! Már ismer az egész orvos! Most szerinted szaladjak hozzájuk öltözzek le mesztelen és nézessem magam?
2011. jan. 16. 01:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak. Tinédzser koromban én is nagyon aggódtam. Aztán ez elméleti szexről a gyakorlati szexre váltottam, és rájöttem, hogy ez egy csajt sem érdekel. Még csak rá se hederítettek, és nem egy-két csaj volt meg. Azóta én is leszarom.

26/F

2011. jan. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Találtam egy nagyon jó oldalt ahol 46 szakterület, 60 szakorvosa bárki panaszait, kérdését és mindenre választ lehet kapni! Ez szerintem egy nagyon jó dolog én meg is ragadom ezt a lehetőséget! Ha valakinek bármi egyéb vagy hasonló panasza van annak csak ezt az oldalt javaslom:


[link]


Azért még a ti válaszaitokat is várom főleg a lányokét!

2011. jan. 16. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom engem zavarna. Nem a "normál" szexnél, hanem orálnál...

De persze ez csak én vagyok, lehet, ha te találkozol egy lánnyal, őt nem fogja zavarni, mindenki más.

2011. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szeretem az őszinte embereket. Eddig ezt a komid tudtam a legjobban értékelni! Hasonló komikat várok és nem kell benne szépítgetni csak őszintén elmondani a véleményed! (Bunkókra nem vonatkozik!) Csak az irjon komit aki nem baromságot ir és nem sértegetni akar vele vagy gúnyolódni! Úgye értitek miről besz...? Na helyes! Szerencsére eddig ilyesmire még nem volt példa és jó lenne ha nem is kerülne rá sor! (Csak szóltam)
2011. jan. 20. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!