Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Az eddig barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az eddig barátotok mivel vett le a lábatokról mielőtt járni kezdtetek?

Figyelt kérdés
Mit csinált? mit mondott?
2011. okt. 30. 16:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
fellökött és elnézést kért
2011. okt. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nagyon okos volt. Tényleg, elkápráztatott.

A másik pedig szintén okos, és magabiztos. Volt véleménye a világról, határozott nézetei, mert beszélni, jó humora volt, egy tipikus társaság középpontja. Imádtam őt.

2011. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%

"Nagyon okos volt. Tényleg, elkápráztatott.

A másik pedig szintén okos, és magabiztos. Volt véleménye a világról, határozott nézetei, mert beszélni, jó humora volt, egy tipikus társaság középpontja. Imádtam őt."



ezértutálom,a,nőket,mert,szeretik,az,okoskodó,hazudj,ha,

tudsz,sorozaton,felnőtt,b.zi,férfiakat.ha,valaki,nemugy

viselkedik,mint,a,miami,helyszínelőkbe,horátió,kén,már,

ny.morék,régimódi,igaz,ccsajok?

2011. okt. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Brillírozott az eszével, kemény elmecsatát vívtunk egymással és imádtam, hogy nem tudom legyőzni :) De ő se tudott engem ;) Nagyon magabiztos volt és olvasott a gondolataimban. És teljesen egyenes és őszinte volt.


22/L ő 31/F

2011. okt. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%

batlefild te észen vagy???

Soha nem hazudott és nem okoskodott, ő okos volt. Magas volt az IQ-ja, vágott az esze, hogy mondjam, hogy megértsd?


Nem volt félénk, hanem nyitott volt az emberekre, a kommunikációra. Szóval kicsit gondolkodj már, mielőtt ilyen semmitmondó baromságokat írsz.

2011. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

batlefild35:

Tudod az emberek intellekualitása és intelligenciája az évek során fejlődik. A férfiak többsége nem szeret/akar azon a szinten megmaradni, ahol te éppen most vagy és feltehetőleg leszel is egy darabig.


21F

2011. okt. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Ja és sosem nézett semmiféle sorozatot, a felét én sem ismerem, amit felsoroltál. Az egyetlen igazság a mondandódban, hogy felnőtt.
2011. okt. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

azt tudom mondani,hogy én mivel vettem le a páromat:


-elvileg jóképü vagyok

-ugyanakkor nem ismerem azt a szót,hogy beképzelt

-sík hülye vagyok(jó értelemben)leginkább sokat nevettettem


na mondjuk tény,hogy legelőször ágyba vittem ez nem volt másnál szokásom,de nála nem bírtam ki.de ne felejtsük el: előtte udvaroltam neki neten keresztül 2hónapig : )

2011. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
okos volt és jóképű :)
2011. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
semmivel, szerelem volt 1. látásra, 4 évig tartott 20L
2011. okt. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!