Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a külső vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a külső vagy a belső a fontosabb? 15/L

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 00:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A külső megfog,a belső megtart..(;
2011. jan. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

milyen kérdés ez már :D 2 válasz lehetséges + a mentegetőzések :D és semmit nem tudsz meg belőlük :D úgyis az összhatás a lényeg :D ha 1 csaj fullos de abszolúte nem az esetem nem jövök vele össze míg ha hozzá képest shrek szexi de am az esetem lenne akk se :D


19F

2011. jan. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Sexre, a külső. Kapcsolathoz mindkettő.

Ha a belsőd torz, nekem nem kellesz.

2011. jan. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

am : a belsőt hasfelmetsző jack értékeli igazán :D


19F

2011. jan. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
xD
2011. jan. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

kis tiniknél ugyan hogy számítana a belső???

az éppen most alakul ki náluk!

kis tinik a külső alapján ítélnek.

majd megtanulják fájdalmak árán, hogy a látszat csal.

2011. jan. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

01:12

Áhh, de rég kerestem a barátomnak egy ilyen lányt, akinek a belső számít. Mutatok róla képet, ha akarod írj privit, és összehozlak titeket, mert jó fej, kedves, és aranyosan viselkedik, szóval ha neked belső kell, ő az igazi:


[link]


De ha normális ember vagy, rájössz, hogy a külső is fontos. Ez van.

2011. jan. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
én tudom h a látszat csal, a jó pasik nagy része nagyképű bunkó, teszik egy srác,aki nem valami jó pasi,de nagyon megfogott a belsője, de a barátnőim azt mondják h ők ki se lépnének vele az utcára és az a baj h én adok a véleményükre...és nem tutom h mit csináljak...(ja és én is tetszek a srácnak)
2011. jan. 16. 01:18
 9/19 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont!!!!!!!

Tök igaz! Hacsak nem zárnak össze kényszerből (pl osztálytársak) akkor nem fogsz szóba elegyedni Quasimodoval (nem tudom hogy írják).

Viszont egy üresfejű, szép emberrel csak rövidtávon van az embernek idegrendszere együtt lenni.


24/L

2011. jan. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még sokat fog változni a külseje. Majd csak pislognak a barátaid ha elkezd a srác gyúrni vagy másképp öltözködik, stb. Amúgyis, ha érdekli egy csaj, többet ad magára!
2011. jan. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!