Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire rossz ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire rossz ember vagyok? Változni akarok, de hogyan?

Figyelt kérdés

Magamtól is tudtam, hogy nincs minden renden velem, de amikor már az embernek a szemébe is mondják, az kicsit fáj, és szeretne rajta változtatni.

Aki nem ismer, annak első benyomása az lehet rólam, hogy beképzelt vagyok, nagyképű, sőt, olyat is hallottam, hogy "pofátlan". Az első kettőről eddig is tudtam, de ezt annak tudom be, hogy nehezen nyílok meg, ergó szótlan vagyok, magamnak való, azaz ha ezeket is sugallom a külvilág felé, nem szándékos. De hogy pofátlan is?

egyéb dolgok: - rendetlenség (egy két ruha kintmarad este a széken, nem pakolom el. vagy egy két mosatlan, ami tényleg egy kettő)

- fösvény (magammal szemben biztos, ez nem vitás, de mással szemben nem. Ha van valamim, megosztom a körülöttem levőkkel. viszont úgy érzem jogos, hogy nem veszek meg valamit azért, hogy aztán azt szét tudjam osztani, nehogy azt gondolják rólam, hogy fösvény vagyok)

- zárkózott (nehezen nyílok meg), hallgatag

- pasik terén "válogatós" (vannak alap dolgok, amit elvárok egy pasitól. Mostanában aki érdeklődött irántam nem igazán felelt meg, így nem is raboltam sem az ő idejét, sem az enyémet. Minek, ha tudom előre, hogy ez nekem így nem jó...?)

Mindenen próbálok változtatni, de nem könnyű. Legnehezebb a zártságot "nyíltsággá" görbíteni, de rajta vagyok az ügyön. Mi mást tehetnék?

bocsi, ha hosszú lett...


2011. jan. 16. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Lényegében is meg is válaszoltad a saját kérdésed. Ne hidd magamról, hogy olyan különleges vagy. Nem leszel attól kevesebb ha rendes, kedves embernek mutatkozol. Rosszabbul áll, egy távolságtartó frigid ember képe, mint egy kicsit esendő de kedves jelenségé. Tarts szem elött ezt.
2011. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszi. De hogy tudnék ezen változtatni, ha úgymond a "véremben van"?
2011. jan. 16. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy ilyen vagy, még nem vagy rossz ember, mi ez a vadhülyeség. Csupán olyan párt kell találnod, aki képes ezt kezelni. De ettől te még teljesen normális vagy mint mindenki más, csupán szokatlan a személyiségportfóliód.
2011. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem vagy rossz embe, csak önmagad. Szerintem gyönnyörű vagy, és a zárkózottság egy ajándék, az ember sose lehet elég óvatos a "fajtársaival". És szerintem a zárkózottság titokzatosság és valaki majd biztos elfogadja a kihivást hogy megnyisson téged. Ne változtass magadon csak fogadd el saját magad . A görög mitólógia szerint az emberek 4 lábbal, 4 kézzel és 2 arccal születtek, majd Zeusz ketté választotta őkét hogy az életünk folyamán megtaljuk a másik felünket.
2014. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!