Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz ember vagyok most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ember vagyok most?

Figyelt kérdés

Van valaki akit szeretek még mindig... szinte azóta mióta ismerem. Csak barátként tekintettünk egymásra mindig is (persze én többet éreztem) és egyszer összevesztünk. Az az idö alatt majdnem túlléptem rajta teljesen. Most újra kibékültünk és van valaki más mellette, akivel komoly a kapcsolata. Emiatt nem is sokat beszélünk már, kevesebbet mint régen.

Én szeretném ha mellettem lenne (még ha csak barátként is) újra mint régen.... Azt is kívántam már, hogy bárcsak meghalna az, akivel együtt van, vagy csak szakítanának, mert akkor megint én lennék itt vígasztalásnak és foglalkozna rendesen velem is.

Régen is irigykedtem azokra akikkel együtt volt, még úgyis, hogy tudom sose lesz semmi közöttünk a barátságon kívül.. De én mégis akarom öt magam mellé...

Már nem fáj annyira a hiánya, mint régebben, de azon jár idönként a fejem, hogyan tegyem tönkre a kapcsolatukat.

Ha a képeire nézek, folyton eszembe jut mikor együtt voltunk és egyszerüen nem tudom teljesen elfogadni, hogy ez sose lesz olyan már...


2011. jún. 5. 23:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy eltúloztam kicsit azzal, hogy a halálát kívánom a szerelmének... Mert végülis boldognak kéne lennem, hogy egyáltalán ö boldog...
2011. jún. 5. 23:25
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha a gondolataidat leállítod, és nem is fogod ezeket megvalósítani, akkor nem vagy rossz ember. Egyébként meg sose hittem ebbe a "nem járunk de azért barátok maradunk" dologban. Ha nem jártok, akkor ne akard h csak veled foglalkozzon, mert az már nem barátság.
2011. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nincs ötletem a kapcsolat szétszedésére, de ha lenne akkor talán még meg is tenném...
2011. jún. 5. 23:30
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz, csak szerelmes.

Rossz akkor lennél, ha megpróbálnád őket szétszedni. De akkor is csak azért, mert megakadályoznád a szerelmed boldogságát és ez azt jelentené, hogy nem is szereted igazán.

Az egyik elképzelhető legnehezebb helyzetben vagy, de tartsd magad! Most még nem hiszed, de túl leszel rajta és ha esélyt adsz az életnek, leszel még szerelmes.

Tudom, hogy ez sablonduma, csak azért merem mondani, mert tapasztalatból mondom.

2011. jún. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem érné meg, mert akkor sem szeretne beléd. Gyakorlatilag sóvárogsz, hogy használjon ki.
2011. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Pár napja mióta kibékültem vele, azután 2-3 napig semmihez se volt kedvem, annyira bántott, hogy most mással van és alig törödik velem.

De mára valahogy elmúlt ez a fájdalom már, most nem zavar annyira... De ha beszélek vele vagy meglátom egy képét akkor rámjön ez a fájdalmas érzés.. :/

2011. jún. 5. 23:35
 7/14 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül amit írtam (amit komolyan is gondoltam) annyira megértelek!

23:34 voltam.

2011. jún. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit önző vagy! El kell fogadnod a helyzetet, nem tehetsz mást! Az illető boldog, neked meg tovább kell lépned, ne akarj a barátja lenni, mert akkor sosem tudod elfelejteni és csak fájdalmat okozol magadnak és sóvárogsz, miközben sok értékes időtől és csomó értékes embertől fosztod meg magad!

Ne nézd a képeit, töröld le az ismerőseid közül vagy hide-old, ne találkozz vele, ne keresd az alkalmakat amikor össze tudnátok futni. A gondolataidat irányítsd el, ha eszedbe jutna! Ez gyakorlatilag olyan mint a szakítás, próbálj lelkiekben szakítani vele! HA az illető szakítana is a párjával, akkor sem szeretne veled lenni, tehát ne húzd az időt, az élet túl rövid ehhez! Barátkozz, ismerkedj!

2011. jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ki szakított? te vagy ő?


amíg nem tudsz rá tisztán barátként tekinteni, addig hagyd a dolgot. mert így örökké csak arra emlékeztet, hogy szereted. mintha minden nap feltépnél egy sebet, és nem hagynád, hogy begyógyuljon.

2011. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kicsit se vagy rossz ember... ;) Én is hasonló cipőben járok,hasonló érzelmekkel. Egyébként hány éves vagy?

15/L :)

2011. jún. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!