Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátnőmnek valentin napra?

Figyelt kérdés
16 éves lány nagyon szeretem több mint 3 hónapja vagyunk együtt kérlek segítsetek! előre is köszönöm
2009. febr. 1. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

na azt mondja hogy

én minek örülnék.

plüssállat

virág!! a kedvence, vagy rózsa! de piros és szép nagy

körömlakk

csoki, lehet szivecske dobozos bonbon

vers amit te írsz neki még ha nemrímel akkoris megható hogy tudja hogy Te írtad csak neki

matricának is örülnék:)

vagy rajzolj neki valamit

vagy hívd fel magadhoz mikor nincs otthon senki és legyen a lakás beborítva rózsaszirmokkal meg mécsesekkel és az tök romantikus:)

remélem segítettem

2009. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ugyanaz vagyok

vagy izé csinálhatnél neki karkötőt, avgy nyakláncot, esetleg ha pénzt akarsz rá költeni egy szép ezüst gyűrű vagy karkötő nyaklánc fülbevaló

vagy egy közös kép egy párnán (áruházakba lehet nyomtatni rá ilyet) vagy egy pólón, vagy egy plüssmacinak a pólójára esetleg bögrére

vagy gravíroztass egy fém valamire egy szerelmes verset... stb:)

2009. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen nagyon sokat segítettél örök hála a verses jó mondjuk 1szer már írtam neki verset mikor összejöttünk de az csak spontán volt de ezek jó ötletek kombinálom őket és kirááály lesz:D thx:)
2009. febr. 1. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!