Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lannyal napokig jol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lannyal napokig jol elbeszelgetek a neten de egy ido mindig osszekapunk valami hulyesegen. Mer van ez?

Figyelt kérdés
akartam vele jarni de o nem akarta..egyszer mer egyszeruen nem es maskormeg azert nemmert nemreg meg a legjobb baratnojevel voltam eggyut...es mikor masodja beszelgettem vele oazt mondta h menjek mashoz mer o nem akar semmit es en azer is elkezdtem fuzni egymasik csajt es os erre megsertodtt ami azt jelenti h megis akart valamit...de engem az erdekel h mer veszunk mi ossze nehany nap utan...?szimpatia?akkor valami szerelem fele?vagy egyszeruen h nempasszolunk?en 15 eves fiu vagyok o pedig 14 eves lany
2009. febr. 1. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
ha a legjobb bnőjével jártál, ne is reménykedj, hogy összejöttök, vagy ilyesmi.. nem fogja miattad elveszíteni a barátnőjét. Ha akar veled barátkozni, úgyis felkeres, ha nem akkor keress másik lányt.
2009. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Az azért van mert nem mindenbe értetek egyet és jobb ha lemondasz róla mert van egy fiú akivel én se értek egyet mindenbe és jártunk és elégé rószvolt a vége me haragal váltunk el pedig szeretűk egymást na mindegy mondj le róla
2009. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem kell lemondani róla, csak közelitsd meg másképpen. mond meg neki hogy szimpatikus neked és szeretnéd ha barátok lennétek, elmenni ide-oda beszélgetni, mikor már kialakult köztetek egy erős barátság, megvan rá az esély hogy elfog kezdeni többet érezni irántad, és onnantól kezdve nyert ügyed van, mert lehet hogy fontossabbá válsz neki mint a barátnője.

de ezt csak akkor kezd el, ha tényleg nagyon kell a lány és szereted, különben felesleges rá ennyi időt pazarolni.

2009. febr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!