Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiúval normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúval normálisan elbeszélgetek (tehát normális vagyok hozzá), miért gondolja, hogy esetleg én többet akarok tőle?

Figyelt kérdés

Veletek is fordult mar elo ilyen?


20/L


2010. szept. 21. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Régen magam is félreértettem, de azért, mert kivételesen örültem, ha egy Nő értelmesen tudott beszélni. Mostmár úgymond "kinőttem", csak az a baj, azt sem veszem észre, ha tőlem akar valaki valamit, egyszerűen elkönyvelem egy normális Nőnek.
2010. szept. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen, megjegyzem fiú vagyok és mikor legelőször lettek lány barátaim az új osztályomban 16 évesen, először én is félreértettem egy lányt.


Szerintem ez lányoknál is előfordulhat, hogy a fiú haveri közeledését másnak veszi. Egyszerűen csak vonzalmat érez irántad és annak látja a dolgokat, amiknek ő szeretné.

2010. szept. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

miért miért.... mert kezdő vagy régóta szeretne olyan lányt mint te, és csak azért mert szóbaálsz vele, már beindul :))))


szal, inkább éretlen az illető, de a baj nem velevan, hanem "veled", mert te nem akarsz tőle semmit... ha akarnál, nem lenne baj, hogy félreérti :)

2010. szept. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom az eddigi lányok nemcsak hogy semmibe vették hanem bunkók is voltak vele.Ebből következtethetett szélsőségesen arra hogy aki normális az már aztat is jelenti.

Ismerek egy veled egykorú bájos lányt aki mindenkivel nagyon kedves és közvetlen de néha baráti körben kiborulva meséli hogy már már középkorú fazonok is csaknem rámásznak mert ők is többet gondolnak a kedvessége mögé.Komolyan azt fontolgatja hogy ha így megy tovább akkor inkább felvesz egy utálatos stílust is.

2010. szept. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát csatlakozni tudok az előttem szólókhoz nekem is beletapostak már nem gyengén a kicsiny lelkembe és tényleg jó egy olyan lánnyal beszélgetni aki normális gondolkozásra is nem egy nagyképű plázapcsa van saját vélemény normális értékrendje van e mellé még szép is :)

aztán jön a nagy koppanás hogy hoppsz ő csak haverként tekint rám :(

2010. szept. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom, magukból indulnak ki, mert részükről nincs aszexuális rokonszenv egy nő iránt.
2010. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. szept. 23. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!