Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon valamit komolyan akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon valamit komolyan akar tőlem? Tegnap voltam bulizni,mert születésnapom ünnepeltük,kicsi iszogattunk stb.aztan mentem táncolni közben egy srác/26 éves/ elkezdett velem tancolni aztan volt csók is.

Figyelt kérdés
Utana leültünk beszelgettünk,hozzatenném,hogy ő színtiszta jozan volt,aztan az este hátralevő részében csatlakozott hozzank,mint parom,tancoltunk egesz este.A buli végén megvárta míg jön értünk a taxi,csak utana ment ő is haza,és ahogy haza ért reggel máris írt sms-t aztan ma egész delutan interneten is irogattunk!És már megbeszéltük hogy jövő hétvégén megint megyünk ugyanoda ahol tegnap voltunk!véleményetek erre a szitura?én 20 éves sokat csalodott csaj,már félek a kapcsiktól vagy hogy mondjam azert kérnék véleményt.Előre is kösziii mindenkinek!!!!
2009. febr. 1. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak megerősítést szeretnél kapni! Egészen nyíltan kifejezte, hogy akar tőled folytatást is! Ne félj belevágni, mert nem tudhatod, talán most találkoztál a nagy Ő-vel!
2009. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
én is 20 vok,(komoly kapcsolatban) és azt tudom javasolni, hogy ne félj az élettől, ez egy jó kiírás:Két szóval elmondhatom, amit az életről megtanultam: megy tovább.... veled vagy nélküled, de az a fő hogy most élj, hisz nem leszel többet 20 éves, most vagy fiatal(megjegyzem én már öregenk érzem magam XD )
2009. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
még annyit hozzátennék,hogy ő tiszta más nemzetiségű srác nem is tud magyarul 1 szot se én magyar vagyok,de azert tudok ahogy ő is,szoval ha ennek ellenere is talizni akar velem akkot tenyleg nem csak jatszik
2009. febr. 2. 08:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ha akar valamit, nem akadályozza meg, hogy más nemzetiségű :) persze csak ha te is akarod! de sztem ne halaszd el a lehetőséget... ha sokat csalódtál, akkor pedig ne siessetek semmiképp, ha szeretne vmit, akkor tud várni! :) Sok sikert! :)

2009. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jaja,hát igen azota is, azaz ma pont fél éve,hogy együtt vagyuk és szeretjük egymast :))
2009. júl. 31. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!