Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örökre beteljesületlen lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre beteljesületlen lesz ez a szerelem?

Figyelt kérdés

2 éve ismertem meg ezt a férfit, az egyetemen csoporttársak lettünk. Megtetszett én is tetszettem neki, bókolt és komolyan gondolt engem,de én egy félreértés miatt nem engedtem őt közel magamhoz. Állandóan szidtuk egymást és veszekedtünk, közben meg szerettük egymást. A tekintetünk néha összeakad,úgy ,hogy nem tudjuk elengedni, ha csak az ujjaik összeérnek elkezd az egész testem bizseregni. Macska-egér játék alakult ki. Fél éve összejött egy lánnyal, aki vidám és aranyos, kiegyensúlyozott. De mégis megmaradt a pezsgés közöttünk, de állítólag mi ketten csak barátok vagyunk. Nem fogok bevallani neki semmit, nem fogok egy jól működő párkapcsolatot szétzúzni,csak annyit kérdeznék,hogy akkor ennek VÉGE?


20/L


2011. okt. 28. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod szétzúzni ami szép tőled, akkor vége amíg a lánnyal együtt van :(
2011. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem lépsz vége. Én írnék neki egy levelet, amiben leírod az érzéseid. Ha nyílt lapokkal játszasz, akkor az sokkal jobb. Most nézzük mi lehetséges:

1. Te lépsz úgy, hogy nyomulsz rá -> nem jó, mert tönkremegy a kapcsolata és nem is biztos, hogy ezért téged kedvelni fog.

2. Nem lépsz semmit -> így maradsz és vársz egy másik lovagra aki vagy jön, vagy nem...

3. Lépsz, de diszkréten, nyíltan: Akár nyerhetsz is. Megmondod neki, hogy Te szereted őt (mert mi más nak lehet ezt nevezni) és akkor vagy azonnal feléd fordul dobva a régi kapcsolatát, mert ő is így érez vagy pedig egy kis idő után amikor lezárta a mostanit.

Kockázat nélkül nincs nyereség

20F

2011. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!