Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 16 éves vagy egy 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves vagy egy 20 éves lány kitartóbb a beteljesületlen szerelem kapcsán?

Figyelt kérdés

például ha van egy fiú akibe nagyon belezúg a lány, de a fiút nem ismeri és a fiúnak se nem jön be a lány, akkor a 16 vagy a 20 éves lány felejti el hamarább a fiút?

Valahol olvastam egy cikket ezzel kapcsolatosan s érdekelne a véleményetek.


2009. júl. 9. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Sztem egy 16 éves lány. Mondjuk én még nem voltam 20 éves, de amennyire én kitartó vagyok ilyen téren... nem hiszem, hogy a 20 éveseknek ne sikerülne előbb elfogadni, hogy sosem lesz semmi köztük.
2009. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelműen a fiatalabb kitartóbb. Nekem szinte az egész tinédzserkorom sóvárgással telt. A leghosszabb és a legutolsó két egész éven árt tartott. Kb.16-18 éves korom között. Fú, de kész voltam... :-) Ma már nem tennék ilyet, igaz, azóta már boldog párkapcsolatban élek több, mint öt éve, és fogalmam sincs, hogy mit ettem azon a srácon akkor! A jelenlegivel nem említhető egy lapon. :-) Szóval az, hogy sóvárgunk valaki után, nem azt jeleni, hogy nem jön majd jobb. :-)


24/L

2009. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hmm...én kemény 4 évig sóvárogtam vkiért :D

dehát nem jött össze. találtam vki mást akivel boldog lehettem.:) (annak is vége...majd jön más)

2009. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
16 kitartóbb.
2009. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a fiatalabb kitartóbb, a tapasztalatlanságából és álmodozásából kifolyólag... Nekem is vagy 4 évig sikerült áhítoznom valaki után, akivel egyáltalán nem is illettünk volna össze :)
2009. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt aki után 14 évesen vágyakoztam és csak több mit 10 év után lett meg.persze az nem volt az igazi,lehet ha nem tart olyan sokáig másképp alakult volna.
2009. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tizenhat évesen kitartóbb az ember, csak nem én, mert kicsit koravén vagyok. Aki húszéves, az már átesett az első nagy szerelmen, tudja, hogy el fog múlni az érzés és hogy nem csak az az egy valaki létezik a világon. Ráadásul fiatalabb korban a hormonok is meg vannak bolondulva, az érzelmi állapotok is sokkal szélsőségesebbek. Aki isősebb, könnyebben felejt, még azért is, mert kezd rájönni, hogy nem pazarolhatja fiatal éveit egy beteljesületlen szerelemre.
2009. júl. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nem kor függvénye, hogy melyik kitartóbb. Ez egyénfüggő.
2015. jún. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!