Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek melyik típus kellene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek melyik típus kellene?

Figyelt kérdés

1. okos értelmes, de kevésbé szép avagy átlagos

2. hülye és ostoba, kevésbé értelmes, de nagyon szép


2011. jan. 16. 18:43
 1/9 anonim válasza:

nekem1 ,és ahogy egyre idősödsz egyre inkább lesz a 2esböl 1es


17/f

2011. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2011. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mire?


Egy párkapcsolatban lehet a szexen is a hangsúly ilyenkor a 2.


Ha az ember lelkitársra is vágyik egy kapcsolatban, akkor 1.

2011. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
inkább legyen értelmes és szép;)
2011. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerinted csak ez a kettő van?

Amúgy meg az, hogy ki mennyire szép vagy átlagos, teljesen szubjektív, úgyhogy baromság kategorizálni.

2011. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első, de csak mértékkel... ne legyen mindenben okosabb nálam. :)
2011. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az elsőhöz még tedd hozzá hogy kedves és jó lelkű, mert nem minden az ész! Nem attól lesz valaki szeretetre méltó, hogy min 140 az iq-ja. Mondom ezt úgy, hogy nekem majdnem 140 :D


Szóval inkább legyen valaki jó indulatú és kicsit butácska, mint szimplán egy tapló


16/f

2011. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak az 1 típus, ebből a kettőből legalábbis biztos.
2011. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahoj!


A KFT-nek volt erről egy dala azt szerintem hallgasd meg :) Amúgy pedig nekem az okos nők jönnek be, az a legjobb, ha bizonyos dolgokban ő az okosabb, másokban én. Egészítsük ki egymást, de együtt egy zsenit alkossunk :) Ja és nézzen ki úgy, hogy azért mellé is akarjak bújni minden este.


Bombanők meg nagyrészt műnők, próbababákra nem hajtok, de a bányarémek, a kisbolygó méretű zabagépek és a csontik kíméljenek :)

2011. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!