Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok álmodozni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok itt,hogy pl. tetszik valaki neked és elképzeled milyen lenne,milyen lenne ha összejönnétek,meg hasonlók.
2009. febr. 2. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
regebben igen, amikor nem volt parom, akkor minden nekem tetsyo pasirol almodoytam, mi lenne ha vele lennek...gyerekes volt.
2009. febr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon fontosak az álmok, akkor is ha "gyerekesek" vagy annak tűnnek. Akinek nincsenek álmai, az halott ember...

Régebb nagyon sokat álmodoztam, főként mikor "plátói" szerelmet tápláltam valaki iránt...mindig arra gondoltam milyen lenne ha...

Aztán mikor nagyobb lettem egy hosszú(barna)hajú, kékszemű, gitározni-tudó srácról szóltak az álmaim, aki mostmár másfél éve a barátom:) Most az álmaim a közös életünkről szólnak, hogy mi lesz 5 év múlva, milyen apa lenne:D stb stb...

Álmondi igenis kell. Kell tudni álmodni, és mindegy hogy mekkorát álmodsz, az életben vannak pofonok (sajnos) melyek észhez téritenek, de akkor ismét meg kell tanulni álmodni:)

ÜDv

2009. febr. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel most épp nincsen senkim, szoktam.

álmodozni igenis jó:-)

2009. febr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs párod, akkor is kell álmodozni, a szemellenző hülyeség, nem csinálom és nem is várom el...
2009. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam:) egy vala a baj h amiről álmodozok az soha nem valósul meg esetleg hasonló de az is ritkán ezek álltalában rajtam kívül álló dolgok miatt alakulnak így:( Ugyh próbálok leszokni róla......:(
2009. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy dolgot soha senki nem fog elvenni tőled, az álmaidat. Közhelyes, de merjél álmodni. Bármiről. ;)
2009. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen szoktam és hasznos dolog.Ha hiszel az álmaidban,valóra válnak.Persze tenni is kell érte.Tudod,a tudatalattinak nagy hatalma van,rengetegen állítják hogy képes megváltoztatni a jövőt.Érdemes elolvasni a Tudatalattid csodálatos hatalma c. könyvet,ugyanis nagyon érdekes.
2009. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én nagyon álmodozó típus vagyok :) néha kész filmeket forgatok le az agyamban teljes szövegkönyvvel :) már gyerekkoromban is furcsállották ezt a társaim (mikor néztem magam elé), de mára már mindenki elfogad ilyennek....ugyanis nem nőttem ki...lassan 20 leszek, de még mindig álmodozom, ha megtehetem...vonaton,séta közben, előadásokon....
2009. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem mindenki szokott, még ha titkolja is. Ha nem szerelemről álmodozik, akkor egy tárgyról, vagy valamilyen dologról amit nagyon szeretne, biztosan .=)
2009. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!