Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha megtetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha megtetszik nektek valaki, milyen dolgokról szoktatok álmodozni vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szexre szoktatok gondolni?
2009. okt. 9. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Például hogy milyen lehet vele csokolozni, egy romantikus délután valami kaland:)
2009. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én elképzelem meztelenül .... nagyon fel tud izgatni, ha mondjuk szép kockás hasat látok meg hozzá egy szép farkat :-) Aztán csak abban reménykedem, hogy a valóságban nem csalódok nagyot.
2009. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert én spec. férfi létemre pont hogy nem mernék a nekem aktuálisan tetsző lányról ilyesféle "nedves" dolgokat képzelegni. Nem arról van szó, hogy nem kívánom szexuálisan, csupán úgy érzem nem lenne fair dolog vele szemben. De úgy tűnik a másik oldal némileg másképp vélekedik.:)
2009. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A srác ölébe ülök és elkezdem csókolgatni.
2009. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
neakardtudni:P
2009. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2009. okt. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kolosszus22 ***** válasza:
21:14-nek, elég nehéz dolgod lehet, mármint abban, hogy ne csalódj!
2009. okt. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én egy szenvedélyes szexet képzelek el vele,ágyban,párnák közt,vadul hemperegve... :-D Aztán a reggeli ébredést,hogy simogatja a hajam,suttog a fülembe,ilyesmik...Utána meg,hogy kézenfogva megyünk együtt valahova,utcán,szórakozóhelyre,és mindenhol büszkén mutogat!

Majd felébredek,belelóg a kezem a bilibe,és keserűen nyugtázom,hogy mindez csak álom volt...Viszont legalább szép álom! :-D

2009. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ilyesmikre, hogy kettesben vagyunk, csókolózunk, egymás fülébe suttogunk édes kis semiségeket, simogat..stb

:)

2009. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én elég sokat szokatam álmodozni, pl. holdfényes, szellős nyári napon kéz a kézben sétálunk majd a fülembe súg, és megáll velem szembe és megcsókol.:D
2009. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!