Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hétvégén együtt dolgoztam 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétvégén együtt dolgoztam 1 lánnyal és tetszik. Neten rákerestem (1 közösségi portálon), bejelöltem ism. -ként. És ennyi, idáig. Mit írjak neki gyerekek? Kell nekem az a lány!

Figyelt kérdés
Szerintem én is tetszek Neki(2értelmű megjegyzéseket tett, illetve szerintem egy egyértelmű is volt),de persze nem biztos.Ő fővárosi, én pedig vidéki vagyok és ő csak helyettesített itt nálunk.
2011. márc. 15. 09:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
egymáson dolgoztatok, vagy mi?
2011. márc. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
nem kéne ennél több dologra alapozni egy kapcsolatot?
2011. márc. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem.:) Munkahelyen dolgoztunk együtt.Túlzás jó csaj és aranyos is,humora is van,talpraesettnek látszik szóval bejön nagyon...
2011. márc. 15. 10:03
 4/22 A kérdező kommentje:
Figyu én még nem tudom mit írjak neki,hogy ne szúrjam el,érted? Ha nem lépek újra kapcsolatba vele,akkor ,hogy akarhatnék akármit is. Nem ?
2011. márc. 15. 10:05
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem jobb lenne, ha nem írnál neki, hanem személyesen mondanád el neki a dolgokat. Oké, zavarbaejtő lehet, de hidd el, hatásosabb is. Odasétálsz és megkérdezed, hogy ha már úgyis dolgoztatok együtt, nem lenne-e kedve ismerkedni, vagy ilyesmi. A netes randikérés gyíkoknak való. Sok szerencsét :)
2011. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%
Ha találkozol még vele, akkor sztem is jobb élőben. Viszont tök mindegy, h mit mondasz / írsz, mert a nők csak a külsőt nézik, szal a szöveged nem számít.
2011. márc. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Ez hülyeség. A nők csak a külsőt nézik??? Te hol élsz? Éppenhogy az számít, milyen a szöveged. Akkor mégis miért van annyi ronda pasinak szuper barátnője? Mert nagy a pofájuk, jól "el tudják adni magukat". Különben ha van is olyan nő, akinek csak a külső számít, engem úgyse tudna érdekelni egy ilyen liba. Nekem se csak a külső számít, nagyon nem!
2011. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
6%
Inkább te hol élsz? Egyetlen ronda pasinak sincs szuper bnője, sőt a legrondábbaknak semmilyen bnője nincs. Lehet h akiket te láttál, csak szted rondák.
2011. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Ti hol éltek? Én vagyok a legrondább! :D
2011. márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
10:54 Egyetértek. Nem a nőnek kell felszedni a pasit!!
2011. márc. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!