Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelöltem egy lányt facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöltem egy lányt facebookon csak úgy ismeretlenül mert megtetszett, már bökdöstük is egymást, de nem tudom hogy hogy kezdjek vele egy beszélgetést chaten!?

Figyelt kérdés
S.O.S Most éppen fent van!!!!
2011. jún. 23. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha eddig így eljutottál akkor akárhogy :D
2011. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zordan, te mindig itt lógsz? :DDD
2011. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, mostanában rákaptam. tudod nincs szociális életem :) Amúgy véleményem szerint sokan lógnak itt csak nem iratják ki a nevüket mint én és nem tudsz róluk :)


Könnyebb egy feldobott kérdés alapján beszélgetést kezdeményezni mint más fórumokon csak úgy... ezért vagyok itt.

2011. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyetértek! :D
2011. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hello szőrös talpad? jössz baszni ?
2011. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha visszajelölt és visszabökdösött akkor írhatsz neki bármit. Add önmagad az a legjobb! Még akkor is ha ezért lekoptat, legalább nem pazarlod rá az idődet és még az elején kiderül mennyire kedvelitek egymást!
2011. jún. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmeseknek!
2011. jún. 24. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!