Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján szerintetek bejövök neki, vagy nem?

Figyelt kérdés

Egy fiú ismerősömről (mondhatni barátomról) lenne szó.

Szerinte én "okos, jó humorú és világnézetű, és dögös" vagyok, továbbá "jó a stílusom".

Emellett ha látja rajtam, hogy valami baj van, egyből kérdezi, hogy mi, és ha tud, akkor segít.

Keresi a társaságom, ha megfelelő az alkalom.

Hallgatólagos megegyezés alapján, hülyeségből "férj és feleség" vagyunk. :D (tehát megy a hülyülés, hogy a férjnek joga van ehhez, meg ahhoz, valamint azt mondta, hogy költözzek hozzá, mert "jó, ha az asszony kéznél van".)

Barátként/haverként tekint rám, vagy esetleg többről van szó? Köszönöm a válaszokat! :)

16L


2011. jan. 17. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:

b+, imádom ezeket a kérdéseket...


akkor századszorra is: KÉRDEZD MEG TŐLE!!!

2011. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, majd odamegyek hozzá, és "teee figyelj már, bejövök neked?" Vagy hogy gondoltad?
2011. jan. 17. 18:42
 3/8 anonim válasza:
ugyanaz mint az előző válaszoló.
2011. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi itt max. sejtéseket tudunk mondani, kedves Kérdező, csak te derítheted ki az igazat.
2011. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tetszelneki
2011. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha már azt mondta hogy dögös vagy, akkor biztos h tetszel neki. Az már más kérdés h eltudna e képzelni veled egy komolyan kapcsolatot, vagy úgy gondolja hogy belsőleg nem illetek össze.
2011. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem elmehetnél vele valahova,ahova eddig is szoktatok menni és pl megfoghatnád a kezét átkarolhatnád, moziba pl hozzábújhatnál,a reagállásról le tudod venni hogy hogy áll hozzád. de szerintem ő is arra vár hogy vajon ő tetszik e neked úgyhogy hajrá.
2011. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát ilyen "fizikai kapcsolat" az pont ma megvolt, mert filmet néztünk, és kb. ráfeküdt a vállamra, közben fogta a kezem, stb...

Én úgy érzem, belsőleg is összeillünk (mindenben megértjük a másikat, hasonló az ízlésünk, az érdeklődési körünk, stb.) De nem tudom, hogy ő hogy gondolja. :)

Csak mégse állhatok elé, hogy konkrétan rákérdezzek... Olyan hülyén jönne ki. :/ Nincs sok önbizalmam, pedig tudom, hogy vele tényleg bármit meg tudok beszélni.

Na majd meglátjuk. :) Mégegyszer köszi! :)

2011. jan. 21. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!