Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítsék mit tegyek? Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsék mit tegyek? Vajon ezek alapján (lent) bejövök neki?

Figyelt kérdés
Tehát,az egészben az a rossz h ő egy tanár,de nagyon beleszerettem.Tudom most azt hiszitek hogy felángolás,de nem mert már 2 éve halálosan szerelmes vagyok belé nem érdekel senki csak ő,sok jelet észrevettem a részéről de nem figyeltem föl rá mert azt hittem csak beképzelem..pl h kötekedett,puszit adott,ölelgetett,mindig megcsikizett ,külömböző beszólásokat ejtett el h milyen szép vagyok...de ezen csak jót nevetünk a lányokkal mert velük is sokat kötekedett.De most hogy év vége van egyre többet beszél velem a mult nap még facebookon is írt azt írta hogy nem hagyttam hogy eléggé meg ismerjen,meg hogy nagyon örül hogy taníthatott ,meg hogy milyen jó nő lettem de ezek nem zavarnak sőőt ...:)de részemről is sok jel van pl.a jelenlétében nagyon zavarba vagyok,elprulok,egy szó sem jönn ki a torkomon és imádom őt ezt már szerintem tudja is....nem tudom mit tegyek minnden mosolyát szeretem,...nem tudom mit tegyek ő egy csodálatra méltó pasi én meg 16 vagyok..........ő(30).Segítsetek!!!!!!
2011. jún. 17. 13:23
 1/2 A kérdező kommentje:
nem akarom tönkreteni az életét nem fogok bekavarni..de ez olyan rossz meg h nem fogom látni többet hiszen elköltözzünk::
2011. jún. 17. 13:25
 2/2 anonim ***** válasza:
fura.nekem nem normális ha egy felnött férfi egy kislánytol akar valamit.ugy lenne rendjén hoogy a tanárod már családot akar és nem hetyegni a kis nöcskékkel.és szüleid se örülnének ha beállitanál egy majdnem velük egykoruval szerintem.ha másokkal is hülyül,akkor meg honnan veszed másoknak nem irogat ilyet mint neked?szerintem ne legyél naiv csak ki akar használni.
2011. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!