Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes? (rövid kérdés)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? (rövid kérdés)

Figyelt kérdés

Tudom több századik ez a kérdés de szeretném megtudni hogy mekkora esély van a teherbeesésre.

Szóval kb egy hónapja lefeküdtem a barátommal, azután hogy elmúlt a menzeszem. Ciklust nem írok, mert általában mindig össze vissza jön meg, volt hogy egy héttel hamarabb, vagy két héttel később. Gumival védekeztünk, de kiszakadt az óvszer, rögtön kihúzta barátom, úgy hogy még nem ment el. Tudom ott az előváladék is.. Ebben a hónapban még mindig nem jött meg, de pár hete érzem hogy görcsöl a hasam, nyűgös vagyok, több folyásom van ( általában ezek mindig a menzeszem jelei). Lehetnek ezek a terhesség jelei is? Szerintetek várjak még hátha megjön? Kérlek titeket hogy ne oltogassatok, szerintem ez bárkivel megeshet.

16/L


2011. jan. 18. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy szűz vagyok szal nem tom. De ahogy elnézem,lehetsz! Szerintem tartsd meg!:D
2011. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
bocsi az off-ért,de már annyiszor hallottam,h kiszakad a gumi,de nem tudom,h az mitől lehetséges(1évig szexeltem a párommal óvszerrel,utána jött 2 év fogamzásgátló,most lassan egy éve megint óvszer,de még soha nem volt vele semmi gondunk)mitől szakad ki a gumi?
2011. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Utolsó: nemtudom, nekünk is szakadt már ki 2x.. :S

Kérdező: én is igy vagyok és már másodjára szakadt ki

2011. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
utolsó vok,nem oltogatásnak szántam,csak tényleg kíváncsi vagyok!
2011. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért szakad ki, mert mindig Durexet használunk, és barátom helyesen is teszi fel. Lehet nem vagyok mindig nagyon nedves és kidörzsölni vagy fogalmam sincs :S
2011. jan. 18. 16:18
 6/11 A kérdező kommentje:
16:14 nektek lett valami probléma utána?
2011. jan. 18. 16:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ha nem állt be még a vérzésed, akkor ezzel el is kéne majd menni lassan nőgyógyászhoz. Egyébként kicsi a valószínűsége, hogy terhes vagy, főleg, hogy menzesz után történt az eset. Nekem is késett múltkor 5 napot, végig görcsöltem meg olyan volt, mintha meg akarna jönni, aztán meg is jött. Próbálj meg nem ezen idegeskedni, mert akkor azért nem fog továbbra sem megjönni. Szerintem várj még pár napot, ha semmi, akkor csinálj egy tesztet. De orvoshoz, mint mondtam szerintem menj el, lehet majd ír fel fogamzásgátlót, hogy beálljon a ciklusod.

18/L

2011. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. jan. 18. 17:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Nos, nekünk olyan, hogy 1 hete hétfőn meg most hétfőn is kiszakadt, de a barátom nem ment el. Fú én először nagyon paráztam, hogy úúristen terhes leszek, de megnyugodtam, és nem leszek az. :) Amúgy nekem kb 25.étől a hónap 2. hetéig várható, mikor hogy jön meg.

Na szija.

2011. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja bocsi 16:14 voltam:)
2011. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!