Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném meg az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném meg az első lépést ami eléggé kifejező lenne?

Figyelt kérdés
az a lányeg hogy ahova járok gimibe ott van eg ykóter ott van egy fiu és amikor én suliba megyek és ő is ö máshova jár suliba én meg más koterba néha látom..én tudom h a kö de ö nem tudja rolam hogy én kivagyok h tehetném meg az első lépést nem neten szretném nem fészbuk stb..meg akarom ismerni mert nagyon bejön
2011. jan. 18. 23:13
 1/3 Bretso ***** válasza:
Te jó ég, ezzel a stílussal, amit az írásod alapján képviselsz, jobb lesz ha a testedet használod. Első lépésként javasolnám, hogy térdelj le elé és elégítsd ki szájjal.
2011. jan. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt így este király volt visszafejteni. :O


Menj oda hozzá és mutatkozz be, mond el, hogy szoktad látni és szeretnéd megismerni. Ha jól nézel ki, akkor nem fog elküldeni a fenébe, de számolj azzal, hogy lehet barátnője, meg az sem biztos, hogy Te testesíted meg az ízlésvilágát.

2011. jan. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bocsi a szar irásért hát de hogyanmenyjek oda
2011. jan. 19. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!