Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetném túl magam életem első szerelmén (plátói)?

Figyelt kérdés
Mindennap beszélek vele, sokat jelentek neki, mint barát. Tudom, hogy soha nem lesz köztünk semmi, és nem is nőként tekint rám. Nagyon rossz érzés. Mindig rá gondolok, stb... Tudjátok hogy van ez. Ha elmegy, szinte sírni tudnék. Mit tehetnék, hogy kiverjem a fejemből úgy, mint szerelmet? (Azt nem tehetem meg, hogy megszakítom vele a kapcsolatot, mindig mondja, hogy élete legrosszabb pillanata lenne, az, mikor békén hagyjuk egymást)
2011. máj. 27. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig lehet ez lenne neked a jó:/

vagy találkozatok ritkábban :/

2011. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?:)

Nekem is volt ilyen. Ugyanez a helyzet volt, 15 éves voltam. Én voltam az, akinek mindent elmondott, ha tudta, hogy két napig nem fogunk tudni beszélni, felhívott, hogy elköszönjön... Én nagyon szerettem. Azután jött egy csaj, akibe belezúgott, és szép lassan megszakadt a kapcsolat. Néha még most is hiányzik, pedig ez több, mint négy éve volt. Idővel elmúlik:)

2011. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pedig egy időre muszáj lesz megszakítani a kapcsolatot, addig ameddig túl vagy rajta, de aztán se biztos hogy barátként tudsz majd rá tekinteni, hanem egy csalódás ként :/ énis pont ugyanebben a helyzetben vagyok. Sírd ki magad tilts le mindenhonnan ahol elérhet stb... és az idő onnantól kezeli majd :)
2011. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok képes letiltani, mert akkor még rosszabb. Ehhez hozzájön még az is, hogy azt mondta, idézem: "Életem eddigi legnagyobb csalódása lenne, ha megszakadna köztünk a kapcsolat, már az is hihetetlenül bántana, ha csak letiltanál."
2011. máj. 27. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
A plátói szerelem azt jelenti, hogy a szerencsés nem tudja, hogy szereted. Miért nem mondod el hát neki?
2011. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

21:37 es vagyok

akkor eléggé nehéz lesz ha nem vagy képes letiltani, de nem örökre kell letiltani hanem csak egy időre, ha nem teszed meg minimum ezeket akkor csak rosszabb lesz :/ és akár évekig is szívhatsz emiatt :/

2011. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia, nekem is volt hasonló helyzetem, és rá kellett jönnöm, hogy az idő minden sebet begyógyít. Meg kell próbálnod szándékosan rombolnod az érzéseidet iránta, mondogasd magadban, hogy miért NEM lenne ő jó neked. Ezt akkor, ha nem tudod megoldani,hogy ne találkozzatok. Persze a legjobb tényleg az lenne, ha egy 1-2 hónapra nem nagyon találkoznátok és ritkábban beszélnétek, tényleg segiteni fog az idő. Nekem mondjuk 2-3 hónap kellett, mire teljesen kiszerettem belőle, s most már rendes kapcsolatom van. Azt azért nem mondom, hogy most már nem jönnék vele össze egy szexre, mert azért jól néz ki, de már nem akarom, mert új szerelmem van.
2011. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!