Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném túl magam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném túl magam az első, reménytelen szerelmen?

Figyelt kérdés
18 éves leszek és sajnos szerelmes vagyok:( Azért írom,hogy sajnos,mivel ez a szerelem teljesen reménytelen:( El vagyok keseredve,úgy érzem nincs értelme az életemnek nélküle:'( Folyamatosan rá gondolok,mindenről ő jut az eszembe. Az éjszakákat is végigsírom,enni sem bírok. Abban reménykedem,ha itt kiírom magamból az érzéseket,talán könnyebb lesz,ugyanis senkinek nem mondhatom el az érzéseimet.Ha valaki járt már hasonló cipőben,és tudna adni valami tanácsot,azt nagyon megköszönném...Úgy érzem,nem bírom tovább..:'(
2010. aug. 6. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez elég gyakori és szinte mindenki túléli. A kulcs: idő-idő-idő. És hogy legyen melletted valaki (barátok, család).
2010. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Seraph ***** válasza:
Ha gondolod írj privát mailt. Egyébként meg kell tapasztalni azt, hogy nélküle is van élet.
2010. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam ilyen helyzetben, akkor gyorsan elfelejtettem. Amikor valami őrá emlékeztetett, akkor gyorsan elkezdtem valamit csinálni, pl felmostam, ilyesmi. átrendeztem a szobámat, és írtam egy napirendet magamnak, hogy minnél több dolgom legyen, és így csak a munkára koncentráljak. És neked csak ez volt az első szerelmed. Ami nem sikerül elsőre, az sikerül másodszorra :)
2010. aug. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet, de túl leszel rajta. Tapasztalatból mondom. Évekig szenvedtem valaki miatt aki még csak szóba sem állt velem miután bevallottam neki, hogy érzek iránta valamit.

Aztán megismertem valakit akinek elég volt egyetlen mosolya és eltűnt a több évnyi szenvedés.

Sosem tudhatod mit hoz az élet.


Egyébként miért reménytelen? Tudja mit érzel? Bár a leírtak alapján nem hiszem.

2010. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
első???:D Úgy tedd túl magad h gondolj arra lesz még 100 másik :) mindjárt könnyebben fog menni;)
2010. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
előző válaszoló vok ..* 100 másik reménytelen szerelem még
2010. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
húúúú nagyon mély mindjárt felmetélem a karomat
2010. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezen (majdnem) mindenki átesik.


Egy új szerelem segit egyedűl.

Ha okos vagy, azonnal el is kezded keresni.

Ha csak magadban rágódsz, sokkal hosszabb lesz a szenvedésed.

2010. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,a bíztatásokat. Az az igazság,hogy nem is tudja,hogy egyáltalán létezem,szóval teljesen reménytelen...:( De megpróbálom megfogadni a tanácsaitokat.
2010. aug. 6. 13:18
 10/14 anonim ***** válasza:
szia!Sajnos én nem tudok neked semmi bíztatót írni,mert én 16 évesen lettem őrülten szerelmes...annyira,hogy totál reménytelen volt a dolog,alig jártunk pár napot,és emiatt feladtam az életem és 19évesen abba a városba költöztem,ahol ő lakik....Majdnem 6 évembe került,mire végleg elfelejtettem.És az a baj,h mikor 2 éve még messziről megláttam az utcán,is megdobbant a szívem,a gyomrom majd szétszakadt,remegtem és hányingerem volt 1napig...totál kibuktam.És azért nem közelítettem már 3,5éve,mert sajnos kiderült,hogy nem akarna tőlem mást,maximum egy d*gást:( egy világ dőlt bennem össze,túl vagyok rajta,de ha meglátnám,akkor összeesnék,pedig már van új barátom,és szerelmes vagyok,csak mégis.Az első szerelmem nem fogom elfelejteni soha.
2010. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!