Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert szegyellem magam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szegyellem magam? Szerintetek van okom ra?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elmondtam az egyik sracnak, hogy tetszik. O persze semmit nem reagalt mar tobb, mint masfel honapja es ha talalkozok vele szegyellem elotte magam. Nem tudom, miert, de nem merek mar a szemebe se nezni se koszonni. Mitol van ez?
2011. jan. 19. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ő nem lépett, akkor így járt, kihagyott téged. Azért érzed így, mert az érzéseidet mondtad el neki, amitől sebezhetővé váltál, viszont erre nem reagált érdemben. De emiatt ne szégyenkezz, legyél büszke, hogy megtetted, a sráccal meg ne foglalkozz ezek után, nem érdemel meg téged. Te jobb vagy nála. Mert bátrabb vagy mint ő.
2011. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs okod szégyenkezni, ne törődj vele.
2011. jan. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább legyél büszke magadra nem könnyű ezt megtenni én is tudom. Nézz csak mélyen a szemébe, és nyugalom.:)
2011. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!