Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van olyan érzés bennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Life is beautiful kérdése:

Miért van olyan érzés bennem, hogy a szüleim előtt szégyellem a barátnőm? (magát a kapcsolatot)

Figyelt kérdés

ha mondjuk utcán mennék egy lánnyal átkarolva..mindig csak azon jár az eszem hogy nehogy szembejöjjön valaki ismerős. de általában velem mindig ez van ha ismerkedésről van szó, ha egy barátommal/haverokkal megyünk és szembejön valaki ismerős, nekem olyan kellemet ,leállni dumálni vele miközben haverom nem ismeri..


pláne egy lánnyal...és NEM IS A CSAJT SZÉGYENLEM , mer ha nekem barátnőm van akkor az azért van ,mert tetszik és aki tetszik nekem ,szívesen vagyok vele. akit nem fogok szégyenleni..


idővel elmúlik ez az érzés ,vagy valamit kéne tennem?

18f


2011. szept. 30. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem is szokott lenni :D

14/f szerintem normális


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2011. szept. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ja csak te 4 évvel fiatalabb vagy mint én..
2011. szept. 30. 16:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy normális-e, de én is így vagyok ezzel. 22F
2011. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem a barátnődet szégyelled, csak nem tudod kezelni a szituációt, ez aranyos :)

Ha nem csak elsétáltok egymás mellett az ismerőssel, akkor bemutatod szépen a barátnődet, aztán rákérdezel hogy "miújság?" és megy is tovább a beszélgetés. 17L

2011. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem otthon nem sokat beszélhettek a kapcsolatokról. Amiről nem beszélnek, az tabu lesz. Benned az él, hogy a barántőd tabu a szüleid előtt ezért, ez olyan mintha megszegnéd az ő szabályrendszerüket azzal, hogy neked van barátnőd. Azaz lelkiismeretfurdalásod van. Ne legyen! Mutasd be a szüleidnek, beszélj róla velük. Ha nem lehet vagy nem érdekli őket, akkor ez a részt zárd ki és koncentrálj a barátnődre, hogy jóérezd magad vele. Ez mindaddig zavarni fogsz, mig a szüleidtől érzelmileg fügsz. Nem könnyű kikerülni ez alól, de nem is lehetetlen.
2011. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
énis így vagyok csak lányba :D
2011. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"Szerintem otthon nem sokat beszélhettek a kapcsolatokról. Amiről nem beszélnek, az tabu lesz. " Milyen igaz, így van, ahogy írod. előző 22F
2011. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

jólvan. tehát van ilyen is, akkor legalább nem vagyok egyedül:D

van hogy szóbahozzák a témát, de akkor is kellemetlen róla beszélnem..

remélem az idő meg a sok velük való beszélgetés kiszedi ezt belőlem mer' tényleg nem kóser ez így..:\

2011. szept. 30. 16:48
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert éretlenek vagytok még a komoly párkapcsolatokhoz, ilyen egyszerű.


25 N

2011. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:24!


Így van, köszönjük Emese. buta liba...

2011. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!