Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy lányt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt, de valakit kinézett magának. Hogy tudom magamra terelni a figyelmét?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem lenne, h. megismertem egy lányt online, msn-eztem vele, aztán nem jelentkezett, és nem válaszolt a leveleimre se. Végül sikerült újra beszélnem vele, de azt mondta, h. szimpla beszélgetésnél velem nem akar többet, mert kinézett vkit. Szerintetek milyen esélyeim vannak nála, és hogy tudnám elterelni a figyelmét a kinézettjéről, és meggyőzni, h. találkozzon velem?
2009. febr. 2. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem kérd meg hogy haverként találkozatok ha igent mond akkor még párszor találkozál vele és tud meg hogy a másik srácal járnak-e vagy nem ha nem akor smárold le és ki tudja hogy mi lesz utána ha haragudni fog akkor mond neki hogy egy betegséged van ami kényszerit ilyenre és egyből megbocsájt és sajnálni fog
2009. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyha ezt így konkrétan kijelentette,hogy nem akar tőled semmit,csak beszélgetni,akkor hagyd békén...ha zaklatod meg levelekkel bombázod,akkor csak beidegel...és lehet,hogy már beszélgetni sem lesz kedve...volt rá alkalmad,hogy elcsábítsd..de sajnos nem jött össze:( úgy látszik,hogy a lány nagyon céltudatos..tudja,hogy mit akar...lényeg,hogy ne zaklasd...beszélgess vele teljesen átlagos témáról..érezze,hogy egy kicsit hanyagolva van..legyél titokzatos,de ne nyomulósan,hanem pl..írsz valamit..és..megkelljen kérdezni,hogy.,..igen?és mi az?..és akk te kicsit húzod az agyát..aztán mondasz valami tök átlagos választ...sose mutasd ki egy lánynak először,hogy bejön neked,vagy hogy akarsz tőle valamit..lényeg a titokzatosság...lehet,hogy van még esélyed..csak kicsit hanyagold..de egyben legyél vele kedves..és ne nyomulj..általában ez beválik a csajoknál..Sok sikert :)
2009. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán lepontozol a válaszomért, de az én véleményem az, hogy ne MSN-en keress barátnőt. Próbálj meg kimozdulni, flörtölgetni az utcán, rámosolyogni ugyanarra a lányra. Ez nagyon izgalmas, nekem elhiheted!

A lányok egyébként szeretik, ha (megfelelő módon) megszólítják őket a fiúk. Nagyon kedves, vicces tud lenni, ebből bármikor kialakulhat egy szerelem, én csak ajánlani tudom:-)

2009. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak az a gond, h. nem vagyok "kezdeményező" típus, msn-n kezdetben könnyebb egy kapcsolatot elkezdeni sztem, és a másik hogy szerinted az utcán csak úgy rámosolygok vkire, abból szted lehet vmi?
2009. febr. 3. 07:34
 5/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok...én pl a barátomat myvipen ismertem meg,utána felvett msn-en..beszélgettünk,aztán találkoztunk és most áprilisban leszünk 2 éve együtt :) teljesen mindegy,hogy hol csajozik,itt 2 emberen van a hangsúly,nem csak a srácon...ő kiteheti a lelkét,ha a csaj nem akar vele összejönni...
2009. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!