Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú mit csináljon szeretke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú mit csináljon szeretkezéskor hogy a lánynak ne fájjon?

Figyelt kérdés
Adjatok tanácsokat!!!
2011. jan. 19. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ne fájjon? Semmit!
2011. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kényeztesse minden elképzelhető módon, simogassa, puszilgassa, nyalogassa a punciját,dicsérje ha esetleg kicsit szégyenlős, első alkalommal semmiképpen ne álljon elő extrém ötlettel/pózokkal. Ne siettesse,amikor már nagyon nedves akkor FOKOZATOSAN finoman csúsztassa be a péniszét, először csak a makkját, aztán ki, aztán kicsit beljebb, újra ki, és így tovább. Így a lány időben tud jelezni, ha vmi nem jó neki.

Ha eléggé benedvesedett akkor lehetetlen, h fájjon.

21/L

2011. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
vágja fejbe húsdarálóval, utána már semmi sem fog fájni
2011. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ksözönöm a 2. válaszolónak!

Kérek még hasonlót!

2011. jan. 19. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:

háát legyenek nyugisak a körülmények. barátnőmmel még csak odáig jutottunk hogy ujjaztam, nedvesedett rendesen és már 2 ujjam is bennvolt, és akk valaki odakinn becsapott valamit vagy nemis tom... egy pillanat alatt száraz lett és már 1 ujjammal se találtam az imént még bőven tág lyukat... szal még sztem jódarabid nem evezünk komolyabb vizekre...

szal sztem pl erre is figyelj! nyugalomra

2011. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek a második és negyedik válaszolóval. :D A nyugott körülmény mindenképpen nagyon fontos. Ha még szűz a lány akkor előtte mindenképpen jól húzzátok el az előjátékot hogy teljesen jól felizguljon. Amúgy ha nyugott a lány is és te is vigyázol rá kellőképpen és lassan csináljátok valószínű hogy nem fáj majd neki. :D persze mikor már benne vagytok is folyamatosan kényesztesd utána. És sok sikert :D
2011. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 RaksashaGirl ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal.. De ha fáj, abba sem kell belepusztulni.. A mensi alatti görcsök jobban fájnak mint ez.. Nem is fájdalomnak mondanám, inkább feszülő érzés.. Ű

Egy fontos szabály: Ha fáj mikor berakná, ne hagyjátok abba! Folytassátok míg teljesen benned nem lesz.. :) Utána már nem fog fájni.. ;)

2011. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 RaksashaGirl ***** válasza:
Ja, és tapasztalatból mondtam. :)
2011. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!