Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A komoly, matekzseni fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A komoly, matekzseni fiúk bejönnek a lányoknak? Volt már ilyen barátod? Tapasztalataid?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Matekzseni nem, de infoguru igen!! Hát... lepontozhattok, de engem azért ennyire nem vonz a tudás! Meg a heckerkedés
2011. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Nekem volt 7 évig, mostmár azért nem a barátom, mert a férjem! :) Kissé nehéz volt megszokni ezt a fajta életstílust, de sikerült... :) Tűz és víz vagyunk: Ő matematikus hallgató-zárkózott én orvostan hallgató vagyok-nyitott-partyarc... :) 23/L
2011. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem igazából csak az okos és komoly fiúk jönnek be.
2011. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én meg tisztelem a matekzseniket, na persze csak akkor ha nem vannak annyira nagyra a tudásukkal, de az infósok még jobban bejönnek
2011. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
nem volt ilyen baratom es nemis lesz! nekem inkabb azok a fiuk jonnek be akit konnyu befolyasolni es akarmit allitok azt elhiszi:P s inkabb bukok a kulsosegekre:) Nem igazan tudnek meglenni egy ertelmesebb ember mellett,:P
2011. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amelyik csajnak bejön a hackerkedés: gimiben feltörtem a sulim honlapját, járunk? :D
2011. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem igen, pedig hulye vagyok a matekhoz, és az infohoz is. De az jo, ha egy fiu okos.
2011. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hogy matekzseni vagy infós..nem azért mondom de egyáltalán nem érdekel! Legyen emberileg jó, szeressen és engem is fogjon meg benne valami. Ehhez semmi köze a komolysághoz és a matekhoz.


L/19

2011. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kovpet ***** válasza:

20:25


FYI:

[link]


[...]

(Nem összetévesztendő ezzel a relatíve kis csoporttal a vandálok és bűnözők jelentősen nagyobb csoportja, akik a hackerek (vagy sokkal gyakrabban a rosszindulatú hackerekre használt kifejezéssel: crackerek) által létrehozott eszközök és eljárások – valójában szakképzettség vagy tudás nélküli – felhasználásával okoz kárt, vagy követ el bűncselekményeket.)

[...]

2011. jan. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
FYI: I love Wikipedia, it's the first place I go when I'm looking for knowledge... or when I want to create some.
2011. jan. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!