Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért b*sznak ki velem a fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért b*sznak ki velem a fiúk?

Figyelt kérdés

Mindenkinek csak arra kellek,pedig közel sem vagyok olyan,nem öltözök kihívóan,semmi!! Mégsem találok egy normális pasit. :S Mind csak azzal jön,hogy d*gnálak,meg stb.. -.-" Most is aki tetszik,sztem azis csak szórakozik velem,mindig én írok rá,de hívogat ide oda,meg stb..Leszbikus leszek,elegem van!!! Bár igen,még nagyon fiatal vagyok,ezt neis írjátok,mert tudom,de ebben a korban kell pasizni,nem 56 évesen. xD

16L


2011. jan. 20. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Sajnállak hogy így gondolod, a mondataidból kiolvasva nagyon kedves lánynak tűnsz akinek megértésre, is szüksége lenne nem csak a szexre,

TE életedből az érzéki szerelem hiányzik elsősorban ugy látom, akivel a gondjaidat bajaidat meg tudjad beszélni,meg szerintem elég szókimondó vagy ami nekem be is jön, inkább mindent a másiknak a szemébe .... sok sikert hogy olyan pasiba fussál bele aki benned nem a dugnivalót lássa hanem azt hogy milyen rendes is vagy...

2011. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Ne haragudj, hogy ezt írom, de a leszbikus csajok legalább annyira rá vannak kattanva a szexre, mint a srácok. Sokszor előfordult velem, hogy éppen chateltem egy lánnyal, amikor megkérdezte tőlem, hogy mit csináljon, mert két leszbi is "rámászott".

Annyival jobbak ők, hogy nem leszel tőlük terhes, de hidd el, ugyanúgy a szexre mennek.

Szerintem, ha van tartásod és nem hagyod magadat,a kkor előbb-utóbb leszállnak majd rólad. Te pedig keress egy olyan fiút, aki nem egy szupermacho, hanem egy értékes és normális ember!

2011. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Hát ami igaz az igaz, a legtöbben már csak ezt keresik.

De ha kitartó vagy akkor biztos találsz valaki olyat aki nem csak egy guminőt lát benned. :D

Azt ajánlom ne hagyd magad, mert csak te jársz vele rosszul! :)


19/f

2011. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Tudom milyen, engem is 10 pasibol 7-8 csak megd*ugna, es az a maradek 2-3 meg nem az esetem, vagy van baratnoje, es csak barati kapcsolatot tudnank kialakitani. Vigyazz nagyon, ez meg a jobbik eset, hogy kijelenti elore, hogy meg*dug*na, ott van nagyobb baj, ha hazudik, kihasznal, atver! Hat jo tanacsot sajna en se tudok adni, csak varjal, hatha van olyan akinek nem csak arra fogsz kelleni! egy 15/L
2011. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Képzeld kiscsillag nekem a nők nem csak erre kellenének, még sem találok egyetlen egyet sem aki járna velem!

Mert a nőknek is csak szex kell, egy pasi kell nekik aki megalázza és kihasználja őket.

20f

2011. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
megértelek velem is ez a helyzet csak én már kicsit idősebb vok:)
2011. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

12.52

Sajnos ez sok nőre tényleg igaz.


Egy vicc is van erről:


Mozi után a fiú és a lány sétálnak. A lány nagyon dícséri a fiút: "Egész este irtó rendes voltál velem és nagyon szép tőled, hogy még a sötétben, a film alatt sem próbálkoztál semmivel.

Fiú: "Ez természetes! Mikor megyünk el megint moziba?"

Lány: "Veled? Minek?"

2011. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Mert csak a jóképű fiúkkal állsz szóba, ők pedig tudják magukról, h minden lányt megkaphatnak, ezért annyit dugnak meg, amennyit akarnak.
2011. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem legyél leszbikus, töltsd be a 18at, utána hívd K o v i t, szerződést fog neked ajánlani.

Én meg majd letöltöm a filmet, aztán kiverem, aztán el is felejtelek a p@csába.

Csók.

2011. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok ezzel, csak egy kicsit idősebb vagyok. Szerintem ez a mai fiúk TÖBBSÉGÉNÉL így van. (szándékosan nem írtam, hogy mindenkinél, mert mindíg vannak kivételek, a nők egy része sem csak a rosszfiúkat, és a bunkó pasikat szereti)

Amit tehetsz, hogy minél többet ismerkedsz, de nem bulikban, mert ott nemigen találsz olyat, akit keresel, aztán előbb-utóbb találsz valakit, akinek nem csak a szex miatt kellesz. :)

2011. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!