Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy velem egykorú lányok&fiúk már járnak valakivel? 11L

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:

11/L....Jár valakivel??

Na már most kérlek nálam a járás nem ott kezdődik hogy nem tanulok és lemásolom a "csajomról/pasimról" (idézőjelben!) a házimat...Meg meghívom a szülinapi partimra ahol anyukám piskótát süt...

Nyugi ezen nem parázz,fiatal vagy még,nekik sem komoly a kapcsolatuk,csak nagyoknak akarnak tűnni:)

2011. júl. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert fertős világban élünk, és ti be vagytok csapva.
2011. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Nem nekem sem ennyit jelent a járás!

Kiírják Facebookra,hogy szeretlek stb...

Meg már láttam olyat is,hogy találkoznak utcán és egy szájra puszi...

2011. júl. 12. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:
mert felakarnak nőni és azt hiszik ezzel minél érettebbek lesznek. ne foglalkozz velük.
2011. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Első vagyok!

Ha együtt jársz valakivel,akkor kettesben vagytok,elmentek esténként valahova...És legtöbb embernél csóknál több is történik...Ami ilyen korban még nem "ajánlott"!

Nyugi már...Nem maradtál le semmiről...!!

2011. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"kiírják Facebookra hogy szeretlek"...

(Nem neked Kedves Kérdező, csak úgy általánosan fel akartam rá hívni a figyelmet- szerintem olyan szomorú, hogy a szerelmesek is fészen élik az életüket(minden korosztályban!). miért nem lehet mélyen egymás szemébe nézni, és úgy mondani, hogy "szeretlek"?)


Kedves Első Válaszoló!

Neked nem ennyit jelent a járás, mivel te már idősebb vagy. Egy 11 évesnek jelenthet ennyit. Nekem is volt barátom (már 7 évesen is), és akkor azt jelentette, hogy együtt játszottunk minden délután (mondjuk papás-mamást), és néha kézen fogva sétáltunk. (Hűha!) Szerintem teljesen egészséges. (Mellékesen: lehet azt mondani, hogy bezzeg az én időmben... de minden változik. Pl. régen a lányoknak 16 évesen jött meg először, és 35 évesen már öreglánynak számított. Ez egyre jobban tolódik kifelé.) Szerintem az nem egészséges, ha 15-16 évesen még mindig nem érdeklődünk a másik nem iránt!


Kedves Kérdező!

Azért járnak egymással, mert az ember úgy lett teremtve, hogy folyamatosan párt keres magának. Sajnos a kérdésedből nem derül ki egyértelműen, hogy te is párt szeretnél, vagy csak nem érted, hogy ez miért van így, de mindenképpen az a válaszom, hogy ez teljesen rendben van így. Viszont csak azért ne járj senkivel, hogy te is ilyen "menő" legyél. Majd ha megtetszik valaki (ebben a korban még nem igazán van igazi szerelem), és te is szimpi vagy neki, akkor lesz meg az ideje. Komolyabb kapcsolatok majd úgyis csak 15-16 éves korod után lesznek.

2011. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"mindennek eljön az ideje, ne izgulj" (de öregesen hangzik a válszom, és mennyiszer hallottam! :)


http://www.youtube.com/watch?v=TtYhsF5h4Fg

2011. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!