Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg pedofília?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg pedofília?

Figyelt kérdés

Tegnap összejöttem egy 20 éves fiúval..lassan(1hónapon belül)22 lesz.Én 13 vok.Azt mondják az osztálytársaim(ismerik őt)hogy egy pedofil.Mert hogy lesz olyan hogy elmegyünk kocsikázni valahova,és akkor m*gbasz...De én ebbe term.nem lennék benne..De amúgy nagyon normális a fiú..najó hülye de na x'D

Szóval az pedofília egy 20(21) és egy 13 éves?


2011. jan. 20. 14:31
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
83%

pedofil és meg is basznák a száját, ha megbaszná a tied. :P

Sose értettem miért kezd egy 2x éves egy 13 évessel kivéve ha pedofil, mert akkor minden világos. Szerintem szégyen 2x évesen, de ez csak az én szerény véleményem.

[link]

2011. jan. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
46%
Jogilag igen, de orvosilag nem. Az a pedofil, aki serdülőkor előtt lévő gyerekek iránt érez vonzalmat. Gondolom Neked már nő a melled és szőrös a puncid, szóval nőiesedsz.
2011. jan. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező!

Nem a korkülönbség számít...ahogy ezt sok helyen hallani lehet. Nem is azzal van a baj. Az én barátom is 7 évvel idősebb nálam, csakhogy én 23 vagyok. Itt a TE KOROD a gond. Na meg az írásodon is látszik, hogy kisgyerek vagy. Ez nem cikizés, mert 13 évesen én is ilyen kis idétlen voltam...

Haverkodj a korodbeli fiúkkal, járj velük, menjetek el fagyizni, vagy a suli mögé csókolózni kicsit.

De ne egy 20-22 éves pasassal kavarj könyörgöm. Nyugi, el fog jönni a Te időd amikor lesz szex és a párod mégsem lesz pedofil tőle. Persze nem ez a srác lesz az.

Ne tegyél semmit amit megbánsz később.

Amúgy szerintem is beszéld ezt meg a szüleiddel.

Ha normálisak akkor ők helyretesznek.

2011. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
86%
az azért komoly hogy 1 hónapon belül 2 évet öregszik...4hónapja még veled egyidős volt vagy mi?xD
2011. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
65%
Ha 14 éves korod előtt lefekszel vele, akkor pedofília, börtönbe zárják, ha kiderül. Amúgy meg szerintem kiderül úgyis, hogy komolyan összeilletek-e. Ha vár legalább egy évet, akkor tényleg komolyan gondolja, ha meg erőltetni próbálja, akkor hagyd ott, mert egy pedofil barom. Am meg nem a kor számít, van aki 20 évesen éretlenebb, mint más 13 évesen. De azért a törvényt minden korban be kell tartani. Remélem segítettem.
2011. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
57%
EZ pedofília. Egyáltalán nem számít hogy te vagy ás mit gondol, a BTK elég egyértelmű ebben a tekintetben. Márpedig a mi kis jogállamunkban a BTK véleménye mindenki másét elsöpri. PONT.
2011. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Bocsánat,nem 2 évet öregszik,csak elírtam:D


Amúgy úgy értem hogy normális hogy nincs benne ilyen verekedésekbe,nem beszél csúnyán meg hasonló dolgok:D


Dehogy mondtam el..ott helyben tekerné ki a nyakamat.Amúgy is csak tegnap jöttünk össze:)


Őőő..nem rég szakított a barátnőjével(ő 15 éves)és én vigasztaltam,mert sokáig voltak együtt és nem akartam hagyni szegényt..:S


Őőő..Hát egyáltalán nem 13 évesnek nézek ki.Mindenki 15-16ot mond:))


Őőő..a korom beli fiúk annyira gyerekesek,szóval őket hagyom,nem akarok velük járni:S


Szüleimmel nem lehet ilyet megbeszélni,mert még az is lehet hogy megölnének..vagyis nem megölnének de kemény büntetés várna rám(szerintem)


És ha úgy fektet le(bár nagyonnehéz lenne neki)hogy én nem akarom,akkor az igaz megerőszakolás?:S



Mindenkinek próbáltam válaszolni,és köszönöm az eddigi válaszokat is:)

2011. jan. 20. 15:44
 18/25 anonim ***** válasza:
36%
nagyapáddal nem fekszel le?
2011. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
36%
ezt kérdezd meg édes apukádtól is és ő majd kiveri belőlletek a választ :)
2011. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
77%

"Őőő..a korom beli fiúk annyira gyerekesek,szóval őket hagyom,nem akarok velük járni:S"


Esküszöm, hogy nem bántani akarlak, de Te is nagyon gyerekes vagy még, hidd el! Ezzel semmi baj nincs, hisz 13 évesen milyen legyen az ember. Lehet, hogy nem tartod Magad már gyereknek, de nekünk, az idősebb és tapasztaltabb korosztálynak nagyon is feltűnik az írásodból, hogy még gyerek vagy. Még akkor is feltűnt volna, ha nem írod a korodat. Lehet, hogy gyerekesek a korodbeli srácok, de Te sem vagy még felnőtt. A szüleid meg nem azért büntetnének meg, mert utálnak téged, hanem mert féltenek. Teljesen jogosan.

2011. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!