Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg pedofília?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg pedofília?

Figyelt kérdés

Tegnap összejöttem egy 20 éves fiúval..lassan(1hónapon belül)22 lesz.Én 13 vok.Azt mondják az osztálytársaim(ismerik őt)hogy egy pedofil.Mert hogy lesz olyan hogy elmegyünk kocsikázni valahova,és akkor m*gbasz...De én ebbe term.nem lennék benne..De amúgy nagyon normális a fiú..najó hülye de na x'D

Szóval az pedofília egy 20(21) és egy 13 éves?


2011. jan. 20. 14:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
49%
Ha ilyen hülyé vagy akkor azt kivánom neked hogy egyszer elvigyen kocsikézni és jol megb@sszon!!
2011. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Úristen..nagyapámmal..nem vagyok ribanc,hiszen pont arról beszélek hogy nem akarok vele lefeküdni...


Igen,tényleg gyerekes vagyok,de azért a fiúk(az osztályba)még jobban...


Utolsó:Köszönöm a jókívánságot:):D

2011. jan. 20. 17:28
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
13 évesen még nem kéne fiúzgatnod... főleg nem huszonéves pasikkal.
2011. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
70%
Nekem 14 éves barátnőm volt(hálisten...) amikor én 17 voltam. Ugye nem is sok az a 3 év, de hidd el nagyon sokat számít! Külső alapján néha még engem néztek fiatalabbnak nála szóval kinézett 18-nak főleg, ha úgy öltözött. Két dolog miatt nem ment: még szűz akart maradni jóideig(és egy idő után már nem lehetett olyan könnyen visszafogni magam) és a másik az, hogy fejben még nagyon gyerek volt. Hiába nézel ki 18-nak és viselkedsz úgy, ha fejben 14 alig vagy és teljesen éretlen vagy a dologhoz. Teljesen máshogy gondolkoztam egy idő után, mint ő és sok dolgot nem is értettem miért tesz. Hidd el jobban jársz egy korodbelivel, mert ő lehet nem néz teljesen hülyének amikor adott helyzetekben nem úgy viselkedsz ahogy egy idősebb elvárná.
2011. jan. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Egyik válaszoló azt írta,hogy liliomtiprás hát nem az akkor van ha szeretkeznek..


Amúgy ha te is akarod kérdező akkor az nem megerőszakolás

-.-'

2011. jan. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!