Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől önt el a forróság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől önt el a forróság, amikor egy számomra nagyon kellemes csajszival találkozom? Lehet ezen valahogy uralkodni?

Figyelt kérdés

Annyira gáz,szinte érzem,ahogy megy fel a vérnyomásom,amikor a közelemben van.

Ég a fülem,meg az arcom.

Az a helyzet,hogy ez a lány nem csak egy "de jól megdugnám,aztán kész"kategória nekem,hanem asszem,hogy szerelmes vagyok belé!

A gond az,hogy párkapcsolatban él.

Én meg nem vagyok olyan,hogy kavarjak bele a kettejük dolgába!

Mégis úgy érzem,hogy el kellene mondanom neki,hogy mit érzek,mert már totál kész vagyok,ettől az érzéstől!

Egyszerűen nem tudom,hogyan reagáljam le,de úgy érzem,hogy normálisan,visszafogottan el kellene neki mondanom,amit érzek,mert úgy érzem így talán könnyebb lenne a szívemnek.

Köszi a válaszokat!


2011. jan. 20. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy...ez csak idővel múlik el. :( ha van barátja ne avatkozz bele, ha szerelmet vallasz neki biztos,hogy nagyon kellemetlenül fogja magát érezni.
2011. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem mondd el neki. Lehet, hogy te is bejössz neki, de ő ezt csak akkor vallja be neked, ha te lépsz elsőnek, mivel ő kapcsolatban van. Ha mégsem jössz be neki, és normális, rendes a lány, akkor nem fog kínos helyzetbe hozni és valószínűleg diszkrét lesz. Azért jó lenne tudni, hogy milyen a másik sráccal a kapcsolatuk. (régóta járnak v nem, mennyire szeretik egymást.., mennyire komoly stb.)

Te is nyugodtabb leszel, ha bevallod neki, és nem fog felmerülni benned az, h: "Mi lett volna, ha elmondom neki?" Senki nem érdemli meg, hogy ilyen kétségek között legyen.

2011. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,főleg a 2.hsz-szel értek egyet.

Úgy gondolom,hogy valóban el kellene mondanom neki,hogy szeretem.

Amúgy a barátjával már kb.3-4 éve vannak együtt,bár lehet,hogy több,pontosan nem tudom.

Együtt laknak albérletben,de még pl:eljegyzésük nem volt.

Nem gondolom,hogy szét kellene szednem őket,de valóban úgy gondolom,hogy a magam nyugalma érdekében el kellene mondanom,hogy mit érzek!

2011. jan. 20. 16:50
 4/4 SpártaiHero válasza:

Háth srác nemtom h hol laksz, de ha a pasija fülébe jut lehet h lesz egy kis balhéd (legalábbis nálunk így megy :S)

de ha jobb helyen vagy, mond el neki vagy a másik alternatíva várd meg h szétmenjenek, addig rakd talomba, és keress mást, hátha belé szeretsz....mondjuk ha gyökér a barátja akk nincs mitől félned..... hmmhmm

a legegyszerűbb vágd le a pasiját a Tajgetoszról ^^

Nah pacsi!

2011. jan. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!