Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Taszító, vagy baj az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszító, vagy baj az ha általában vidám lány vagyok?

Figyelt kérdés

Sokat mosolygok, mindig próbálok kedves lenni az emberekkel, beszélgetek, de nem megállás nélkül, nem vagyok az a mindenről tudok órákig beszélni típus...

Mostanában néhány embernek a köryezetemben mintha fájna az, hogy vidám vagyok, már kezd idegesíteni, lehet ezért nem közelednek felém a pasik, mert ilyesztő a vidámságom, ilyesztő a boldogság?


2011. jan. 20. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem taszító. Ha úgy érzed, hogy nem közelednek feléd a pasik, az más miatt van.
2011. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy pozitív dolog!


Nam mindegy, hogy ha egy pasi próbálkozik például akkor te fapofa vagy és rideg, vagy vidám vagy és mosolyogsz rá!


Akinek meg ez irritáló vagy idegesítő az meg irigy!!!

2011. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Azeriel ***** válasza:
nekem tetszenek az ilyen lányok ^^ inkább mint a kukábbak :D amúgy én nekem is néha szó f.sásom van xD vmikor meg én vok kuka XD szval + dolog
2011. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pl. csak a vidám lányokat preferálom. Ők egy mosollyal bármikor fel tudják dobni az ember napját és az nagyon jó. :)
2011. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha állandóan viháncolsz, nem fognak komolyan venni!
2011. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapból jól hangzik, amit csinálsz. Csak vannak szélsőségek, amik más hatást válthatnak ki. Legyél kedves, vidám, természetes!
2011. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!