Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány azt mondta Nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány azt mondta Nekem, hogy a lányok általában értékelik, hogy ha egy fiú nem nagy csajozós tényleg így lenne?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy baromság!
2009. aug. 24. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
az. a pasi attól lesz nagy kan, hogy sok nője volt, a csajok meg erre buknak.
2009. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

szerintem amit te gondolsz, az a baromság:P szerinted hány lány van, aki szívesen van együtt olyan pasival, aki már végigdugta a fél országot?


én kifejezetten az olyanokat keresem, akik nem lépten-nyomon flörtölnek és fektetnek meg lányokat, hanem akik képesek szeretni

2009. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Valóban baromság,ritka az a csaj,aki szeretne egy kezdővel bénáskodni.Inkáb egy tapasztaltabb pasira vágynak.
2009. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
első vagyok, szerintem pedig minden nő szereti ha a pasija tapasztalt. ha neked jobb az esetlen szűzfiúval szexelni akkor váljék egészségedre. illetve van átmenet a "végigdugta az országot" és a "volt 5-6 szexuális partnere" esetek között.
2009. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

sajnálom, nekem az én barátom is megfelel, akivel együtt csiszolódtunk össze.


amúgy meg attól, hogy valakinek volt 5-6 egyéjszakás kalandja, szerintem még nem lesz tapasztalt.


ez van, ez az én véleményem.


de van itt olyan lány, aki szívesen járna egy nőcsábásszal? kétlem. ki akarna folyton azon izgulni, mikor csal meg.

2009. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
jah és még mindig első vagyok, az én páromnak 10nél több lánnyal volt szexuális kapcsolata előttem, egy éve együtt vagyunk és jobban szeret mint bárki más eddigi életemben.
2009. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor te maradj a te barátoddal, én meg az enyémmel ezen nem fogunk összeveszni:D
2009. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
én azt szeretem aki flörtöl mindenkivel, stb. de azért akit szeret azzal van csak komolyabban
2009. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Most komoly ez a menő manapság , hogy minden héten mással dugok? Mer ezekből a válaszokból az jön le... Am nem azé de ugyebár lányok ti is voltatok szüzek , meg ugye a fiú is na már ha a fiú szűz akkor menjen a fenébe?
2009. aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat az igazsag az hogy a csajok azt szeretik ha a ferfinak nem volt sok csaja, nem flortol csajokkal mikozben baratnojuk van de viszont jol tudjon dugni. Az en pasim nem volt valami nagy nocsabasz elottem meg 2 baratnoje volt de viszont nagyon jol megtud dugni.
2009. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!