Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már úgy, hogy az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy az alábbi indolok miatt nem "mertél" próbálkozni a csajoknál? , ill. mi a véleményetek, csajok, nálatok mennyire számít a pénz?

Figyelt kérdés

Szóval, kötzudott tény, hogy a csajoknak számít a pénztársa vastagsága. 18 éves vagyok, és nem merek, de inkébb nem szeretnék kezdeményezni a csajoknál, mert úgy gondolom, ha nincs pélnzem, illetve a szüleim nem pénzesek, akk. eláshatom magam(ezt a csajok 60-70%-a általában így is gondolja)

Általában jól kijönnek velem az emberek , persze akivel nem hasonló az életképünk, azzal nem tudok jól kijönni.Komolyan mondom, néha már hiányzik hogy legyen valakim, az oylan típusú csajokból, akik adnak magukra + nem a pasi pénze érdekli őket, v.mint jól kijövök vele.(meglehet, hogy nem vagyok gazdag, de azért én is adok magamra, amennyire tudok...)


2011. jan. 20. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
szegénykém...
2011. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval, kötzudott tény, hogy a csajoknak számít a pénztársa vastagsága."


köztudott mi? -.- képzeld én sem vagyok gazdag, és már volt 1-2 barátnőm .


igen , köztudott olyan helyeken , ahova mondjuk a belépő van vagy 10.000ft , és ahol egy 3dc KÓLA :D 600ft.


Nos, igen , lehet hogy ilyen helyeken előfordulnak olyan lányok , akiknek csak a pénz a fontos , de azért nem minden lánynak a pénz a fontos . sőt , sztem a lányok többségénél ez nincs így.

2011. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel! az értelmesebbjének nem ez számít..

az én barátom sincs eleresztve pénzel, nem is járunk moziba, de sokkal többre értékelem, hogy otthon vele megnézhetek egy dvd-t.

2011. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval, kötzudott tény, hogy a csajoknak számít a pénztársa vastagsága"


Ha ennyi a véleményed a lányokról akkor ne is nagyon számíts rá, hogy valaha lesz barátnőd.

2011. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a buta szöszi plázacicákat akarod meghódítani, akkor számít.


Hidd el, hogy vagyunk még épeszű nők is, akiknek nem az a lényeg. Hanem mondjuk elsősorban az agyad meg a szíved.


Csak ezt a legegyszerűbb ráhúzni a nőkre. Hogy pénzéhes mind. És aki nem az, iszonyú energia néha elhitetni a hím alannyal, hogy én nem a kategória...

Borzasztó ez is, hogy minden férfi ezt hiszi. És szörnyű hallani a buta kolléganőket, akik tényleg azt nézik, nah.... Szóval tévedsz.

2011. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A pénz fogd fel úgy, hoy egy jelkép. Akiknek nem fejlődött ki az agyuk teljesen, azoknál egy az egyben értendő. Akiknél már jobban, ott sokminden mást is beletartozik a férfiaknál. Jó, egy templom egerének a szexuális kisugárzása nincs a topon, de az ő helyzete sem reménytelen:)
2011. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyik bnőm egyébként pont a pénzre hajt. Eleinte nem a pénzért kezdett el járni a fiújával, de ma már csak azért van vele. És bnőm egyébként nem plázacica... Ruházni még nem ruházza a csávó, de azért mozi állandóan, kajálni eljárnak, meg buszjegy, stb...

Engem egyébként nem érdekel, h egy srác mennyire pénzes. Nem azon múlik a dolog. :D

2011. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!