Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szenya vagyok? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szenya vagyok? Csak azért tettem mert iszonyatosan szeretem! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Van egy srác, ő 23 éves,és olyan 1,5 éve ismerem. Amikor megismertem még együtt volt a barátnőjével, akire mindig féltékeny voltam, gyakran képzeltem magát a helyébe, és iszonyatosan szerelmes vagyok a barátjába! A srác tudja, vagyis nem biztos...írom neki hogy gyakran hogy szeretlek, olyankor küldd egy smiley-t aztán ennyi...biztosan csak barátilag gondolja. Valamelyik nap szakítottak, mert azt mondták neki hogy a csaja smárolt valakivel egy buliban. A csaj tagadta, de már volt egy húzása ezért nem hitt neki. Én viszont tudom, hogy nem volt semmi,láttam is a lányt, korán elment. De amikor kérdezte tőlem, hogy láttam-e mi volt,azt mondtam neki hogy én is láttam amikor smárolt a sráccal...Nagyon szenya vagyok? Azért tettem, hogy legyen esélyen...Most ha be vallanám neki nagyon haragudna?
2011. jan. 20. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ja de sztem megérti ha bevallod neki
2011. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy haragudna, de mondd el!!!

Hogy lehetsz ilyen hülye p*csa??? Gondolj már bele a csaj helyzetébe!!!

És amúgy is miből gondolod, hogy lesz esélyed ez után?? Valószínűleg még hosszú hónapokig szenvedne a lány miatt a srác, és utána se jönne veled össze... ha lenne rá esélyed, már rég tudnál róla..

a tekintélyed is elvesztetted nála, azzal, hogy bevallottad már hogy szereted.

mond el a srácnak az igazat, és akkor még talán van rá esélyed, hogy egy kicsit is tisztelhet..


nem is értem, hogy lehetnek ilyenek az emberek..

2011. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Tipikus nő.
2011. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mostmár nehogy bevalld neki!Akkor bebuknád, azt mondd el, hogy szereted.

20f

2011. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

21:26 tipikus buta általánosító pasi. ha te nem találsz normális nőt, nem biztos hogy a nőkkel van a baj :)


kedves kérdező,

kívánom, hogy egyszer te legyél fordított helyzetben. ostoba önző liba vagy.:)

2011. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

Hjajj, itt mindenki olyan szent mint az állat. Nekem ne mondja senki, hogy nem játszana el a gondolattal ha fordított helyzetben lenne. A szerelem önző libává is tud tenni.


Amúgy tényleg szemét voltál, de remélem csak hirtelen felindulásból tetted. A lényeg, hogy mondd el a srácnak feltétlenül, mert ha megtudja, hogy hazudtál, annyi esélyed sem lesz mint most. És azt is mondd el neki, miért csináltad ezt, hátha megint ír egy smileyt ;)

2011. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

22:04-es: Én már voltam reménytelenül szerelmes, és hasonló szituáció volt, ő is egy másik lányt szeretett. De SOHA nem tudtam, volna ilyet csinálni, már csak azért se, mert nem tudtam volna úgy felkeni másnap, hogy mennyire gyenge vagyok, és csak egy srácért (még akkor is ha nagyon nagyon szerelmes vagyok belé), ilyen végletesen szar emberré váljak.

Pedig én nem vagyok jó ember, én sokat hazudok, minden nap, de nem ilyen piti és szánalmas módon.

2011. jan. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó: egyet értek, a másik meg az, hogyha szerelmes vagy belé, akkor nem akarod, hogy szenvedjen.
2011. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

22:04-es vagyok.

Félreértettetek, bár félreérthetően is fogalmaztam.Én azért írtam, hogy itt mindenki milyen nagy szent,mert mindenki azonnal leoltotta a kérdezőt, hogy lehet ilyen aljas dolgot csinálni. Én abban védtem meg,hogy aki szintén hasonló cipőben jár, annak is MEGFORDULT volna a fejében,mi lenne ha hazudna. Az más kérdés, hogy cselekedne.

És én is ezzel a véleménnyel voltam, hogy igen, szemét dolgot csinált, és mondja el a srácnak az igazat, de azért ennyire nem kell lehordani őt, mindenki ember, és mindenkiben ott bujkál valahol a kisördög,ha az ember boldog akar lenni.

2011. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!