Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy több önbizalmam legyen a külsőmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja hogy nagyon szép lány vagyok és hogy legyen önbizalmam.Én viszont egyáltalán nem gondolom magam szépnek.A belsőmmel viszont tisztában vagyok.Bár néha az önbizalmam a belsőmmel kapcsolatban meginog.De azt észreveszem hogy milyen vagyok belsőleg de külsőleg egyáltalán nem tudom elfogadni magam.Mit tegyek?

Szeretném ha lenne önbizalmam,ha megkedvelném magam,elfogadnám magam(nem magamat akarom imádni és egoista lenni)...

Ha több önbizalmam lenne,a fiúknál is bátrabb lennék.Odamernék menni valakihez megkérdezni a nevét vagy ilyesmi.De így egyáltalán nem.Meghát attól is félek hogy van barátnője énmeg leégetem magam.Nem akarok nyomulósnak tűnni,csak már unom azt hogy ,,várd a szerelmet majd rádtalál" de ha nemmegyek a szerelem útjába nem talál meg.


2011. jan. 20. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
képet!
2011. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért írtam ebbe a témába,mert amíg nincs önbizalmam, addig ,,szerelmi életem" sincs.
2011. jan. 20. 21:02
 3/4 A kérdező kommentje:
minek ehezz kép?-.- nem azt kérdeztem szép vagyok-e.hanem hogy lehetne több önbizalmam.attól nem lessz hogy írják 100-an hogy szép vagyok vagy sem...
2011. jan. 20. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, ezt pedig szerintem csak a visszajelzések alapján lehet növelni, de én nem nagyon kapok...:(
2011. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!