Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő miért ilyen velem? :SSSSSSSSSS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő miért ilyen velem? :SSSSSSSSSS

Figyelt kérdés
Van egy fiú, nagyon teszik már egy ideje. Msnen próbálok vele beszélgetni, ott is alig ír facebookon is alig ír. A suliban is odamentem már hozzá, akkor meg továbbment amikor köszöntem neki. De mielőtt próbáltam vele beszélgetni a suliban akkor folyton nézett, meg mosolygott rám.:\ nem értem tényleg. Hagyjam inkább, vagy menjek oda hozzá megint és próbáljak vele többet beszélgetni élőben??:S L/16
2011. jan. 20. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hivd el/ hivasd el magad egy kávézóba, vagy valami nyugodtabb helyre ahol nyugiban lehet beszélgetniha bejössz neki akk mennek a dolgok maguktól, ha nem akk meg elutasítja a meghívást.
2011. jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan próbálkozz ha sokat néz, meg beszélt is már veld akkor jók az esélyeid :)
2011. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
talan vagy ugy veszi,hogy mit toom en szivatgatod,illetve telleg kapcsolatot szerentel vele,es ezt nem tudja o eldonteni
2011. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát most vagy az van h nem jössz mégse be neki vagy pedig ne nyomulj ennyire. hagyd. ne írj rá nem menny oda hozzá ha köszön csak akkor köszönj. ha tetszel neki akkor úgy is lépni fog:D
2011. jan. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezaz! legjobb taktika a lesz*rás.. ha bejössz neki és elérhetetlennek tünsz, sokkal inkább vágyakozni fog és végül ő megy oda hozzád :)
2011. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!