Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaktól kérdezem: Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezem: Milyen az ideális nő? Nőktől kérdezem: Milyen az ideális férfi?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy tényleg izgató lehet, ha a nő "plázacicás", vagy ha a pasi izompacsirta. A kérdés főleg a külsőségekről szól, nem a belső értékekről. Milyen az a nő-, vagy férfitípus a számodra, ami beindítja a fantáziád?
2011. jan. 21. 17:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nehéz azt meg mondani hogy mi az ideális, vannak dolgok amiket szeretek egy nőn, de annyi szép nő van mindegyik másért, éppen mi áll jól neki.

Szóval csak azt tudom mondani hogy milyen testrészek tetszenek a legjobban, de fontos hogy ezek összhangban legyenek.

Hosszú dús barna haj, zöld vagy barna szemek. aranyos természetes arc. Legyen olyan 175 magas, hosszú szép combok, kis poci hogy legyen mit fogni, kerek mellek, nem fontos hogy nagyok legyenek de ne is picik. Öltözködjön nőiesen de nem kihívóan vagy nagyon giccsesen. Szolid nőes. Ne legyen szolárium barna, sőt ne is szolizzon, természetes bőrszíne legyen.

20/F

2011. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
az ideális férfi számomra 180 cm fölött kezdődik és kb. 85-90 kg-nál. én kifejezetten szeretem a kisportolt hatalmas férfiakat :) a tetoválás csak hab a tortán, imádom, persze inkább a "minőségen" legyen ott is a hangsúly mintsem a "mennyiségen"! ne legyen teljesen kopasz, legyen 1 egész picike haja. bőre izlésesen barna, ne ilyen "elaludtam a szoliban" történet. nagyjából ennyi :)
2011. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nincs kimondott ideálom, esetleg azt tudom leírni, aki most bejön (konkrétan imádom, főleg a belső tulajdonságai miat de nem ez a kérdés):

Magas (nem külölegesen, de hozzám viszonyítva az), vékony, rövid barna haj, kék szem, borosta. :D Ölözködésben (mert ez is hozzátartozik a külsőhöz) vagy sportosan öltözik (pulóver, farmer, sportcipő), vagy elegánsan (ing, néha nyakkendő, famerral általában, és fekete bőrcipővel. Persze akkor őrülök meg a legjobban, mikor öltöny-nyakkendőben van. :D )

17/L

2011. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. (17/L) bocsánat a kimaradó betűk miatt. Tudok írni, csak retek a billentyűzetem. :S :D
2011. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
És mennyire fontos a számotokra, hogy diplomás legyen?
2011. jan. 24. 13:20
 16/19 anonim ***** válasza:
semennyire
2011. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés. Őszinte leszek, bennem van, hogy ha én diplomás vagyok, akkor ő is legyen az, de pusztán csak az általánosítás végett, hogy legyünk azonos szellemi szinten. Na most ha ő autószerelő, de egy olvasott művelt ember, akkor nem érdekel van-e diplomája. Diplomások között viszont arányaiban kevesebb olyannal futok össze,aki nem művelt. Szóval csak a műveltség miatt érdekel.
2011. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem van egy elképzelésem. Nyilván a gyönyörű az alap, mármint szerintem legyen az, legyen az ideálom. Úgy mindenben leginkább legyen az arany középút. Ne legyen túl alacsony, de túl magas sem. Olyan 165 -178 közt pont jó. Hosszú haj, és természetesség. Legyen egy egészséges életmódú nő.

Középút az is, hogy ne legyen túl zárkózott, túl jólnevelt, de ne is legyen az a mindenki felé nagyon nyitott, mindenkivel szinte flörtölés szinten haverkodó féle önbizalombomba sem, mert mindkettő szélsőség nagyon idegesítő, hiába aranyos a lány egyébként, ilyenek mellett nem igazán lehet szeirntem hosszú távon boldogan élni. A túl nyitottnak hatalmas a társasága, ez zavar, illetve bár nem vagyok féltékeny típus, de ami sok az sokk. A zárkózott mellett meg még egy bazzzmeget sem lehet kimondani, mert besértődik, nem beszél sokat, unalmassá válhat, szexben is félő ,hogy ötlettelen. Ilyenek tehát nem kellenek. Kettő közt a jó.

Ami a lényeg, tudjon önzetlenül szeretni, csak azért szeressen, mert külsőleg illetve belső tulajdonságokra megfelelek neki. Minden más legyen másodlagos nála. Az érdek kullancsokat nem nagyon tűröm el. Akkor ezerszer inkább már egy prosti, az korrektebb, ott tudod hogy mire lehet számítani.

2012. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nő vagyok ---

Ami a legfontosabb egy pasinál: Legyen humora! :DD

És lehetőleg legyen nagyobb nálam. ( Ami nem nehéz, elég alacsony vagyok xD ) Birom az alacsony pasikat, de a magasakat is, szval.. :D

2015. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!