Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nyugtatja magát azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyugtatja magát azzal sok kövér csaj, hogy a fiúk a husi lányokat szeretik, mikor ez nincs így?

Figyelt kérdés
Most nem bunkóságból mondom, de én nem tudom, hol élnek ezek a lányok. Voltam 70 kiló, de akkor már a kövér kategóriába tartoztam, aztán 55 kilósan, izmosítva, feszesen meg már a bombanő kategóriába. Miért hiszik azt a kövér lányok, hogy a fiúk azt szeretik, ha valaki hájas?
2011. jan. 22. 15:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Mert ők lustábbak mint te, és valamivel mégiscsak meg kell magukat nyugtatni, ha már nincs senki, aki "megnyugtassa" őket ;)
2011. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%

Mert reménykednek! És néhányan találnak is pasit, és az a néhány az a 1-2% az mondja azt hogy a pasik a molettebb lányokat szeretik.....de ez elég ritka...


De ha nem reménykednének és nem hitetnék ezt el magukkal akkor akár mind fel is akaszthatná magát mert nem kellenének senkinek , és lefogyni meg sokan lusták!

2011. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%
Miért gondolod azt, hogy a kövér lányok, azt hiszik, hogy a fiúk szeretik a kövér lányokat? Szerintem a legtöbb ilyen lány tisztában van azzal, hogy nem fog bejönni a legtöbb srácnak.
2011. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%

azért mert mindenki hazudik.


amikor van egy olyan kérdés, itt a gyk-n , hogy ugye, nem csak a külső számít , akkor 30 feleletből 21 azt írja hogy NEM , NEM csak a külső számít.


PEDIG DE!!!!!!!!!!! Elég a hazugságokból!

2011. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Mert rengeteg olyan lánnyal találkoztam, akik ezt hiszik. Az oldalon is meg lehet nézni, mi a véleményük erről.
2011. jan. 22. 15:06
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Mihez képest husis, ez a kérdés. Ha szúrnak a csontjai valakinek, lsd VV Zsófi meztelenül, hát annak is van mit elnézniük!:))
2011. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
53%

Mert félreértik a férfiakat.

Az, hogy a húsosabbakat szeretik, azt jelenti, hogy pl. 170 cm-hez ne 45 kiló legyen, hanem 55.

Ők meg azt hiszik, hogy biztos 75-re gondolnak.

2011. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%

Na azért ácsi már!

Az,hogy valaki molett,és nem úgy néz ki mint egy toppmodell az nem egyből lusta,lefogyni nem akaró tehén!

És igen van olyan,hogy xy-nak csak a husosabbak jönnek be.Mi ezzel a gond?

A 90-120 kg súlyú ember ,nah az már hájas!De van aki pl tegyük fel 156 magas és 70-72 kg,az nem feltétlen kövér mert van rajta egy kis fölösleg!


Akkor ezzel az erővel aki 170cm hez 55 kiló az meg egy gebe,elöl deszka hátul léc.Nah akkor azok miért hiszik azt,hogy huh de jó nem vagyok kövér minden pasinak bejövök?Holott sokan utálják azokat a lányokat-nőket akik egy csontvázhoz hasonlítanak,mert már annyira fogyási kényszerük van a tetves médiától,hogy az rettenet.

2011. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%
Előző, 156 centihez 72 kiló k*rva sok. Az már nem csak "kis fölösleg", hanem erős túlsúly. Én 166 centihez voltam 68 kiló és úgy is megkaptam a "kissé erős vagy" szöveget. Azért nem mindegy, hogy valaki 175 centihez 72, vagy 156-hoz. És szerintem ez a nő már erősen túlsúlyos: [link]
2011. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
67%
Mert igenis így van. A férfiak többsége az olyan lányokat szereti, akiken van mit fogni (nem összetévesztendő a hájassal). Az más kérdés, h ezt a legtöbben nem nagyon hangoztatják.
2011. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!