Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miben különbözik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miben különbözik az igazi szerelem az "átlagostól"?

Figyelt kérdés
Most talán kicsit furán hangzik a kérdés, de úgy értem, az ember többször lehet szerelmes, de nem biztos, hogy mindegyiknél azt érzi, hogy igen, vele akarom leélni az életem, és teljes mértékben el tudom azt képzelni, odaadnék érte bármit...szóval ilyen nagyon nagy érzelmek...mit gondoltok erről? Ti hogy éltétek meg ezt (akik megélték)? Nektek mitől igazi egy szerelem? Látjátok a különbséget két szerelem között?
2011. jan. 22. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
a szerelem sosem tart tovább 4-5 évnél, egy idő után valami más lesz belőle
2011. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindegyiknél ugyanazt érezzük, ha ugyanazt várjuk tőle, illetve fordítva. Az aktuálist mindig erősebbnek érezzük, aztán a következő szeretett embernél a mostani már nem fog olyan nagy számnak tűnni.
2011. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, az elözővel értek egyet, mindig az aktuális szerelem a legjobb, a legmegfelelőbb. Ha szerelmes vagy akkor úgy érzed tökéletes és örökké őt akarod magad mellett tudni.


Szerintem nincs szimpla szerelem és igaz szerelem. Arról nem is beszélve, hogy a szerelem önmagában például borzalmasan kevés, hogy egymás mellett maradjatok egy életen keresztül. "Sötét verem" nem látod a másik hibáit, elvakít...sokszor lehetetlen emberekbe szeretünk bele aztán később jövünk csak rá, hogy jézusom de jó, hogy túl vagyok rajta. Ha már lecsillapodik és átalakul szeretetté és úgy is képesek vagytok egymással lenni, nehéz helyzetekben is, nem veritek át egymást stb akkor lehet szó az örökké tartó közös életről.


L/19

2011. jan. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!